Usta

Błyszczyki, pomadki do ust, konturówki i matowe pomadki w płynie

Pierre René Professional to profesjonalne produkty umożliwiające wykonanie pełnego makijażu ust. Optymalna kompozycja długotrwałych, a jednocześnie nawilżających formuł, wysokie napigmentowanie oraz mnogość odcieni zapewnią perfekcyjny makijaż ust na każdą okazję. Jakość pigmentów potwierdzona również przez zawodowych Makijażystów.

Pomadki

Ekskluzywne pomadki do ust o wysokiej pigmentacji zapewniające jednocześnie skuteczne nawilżanie oraz pielęgnację. Różnorodność formuł gwarantuje dobór odpowiedniego poziomu krycia i efektu połysku na ustach.

Błyszczyki

Różnokolorowe błyszczyki nowej generacji perfekcyjnie podkreślające usta. Gwarantują głębię koloru i subtelny połysk na ustach delikatnie je pielęgnując dzięki zawartości witamin A+C.

Konturówki

Niezwykle trwałe i wysoko napigmentowane konturówki do ust zapewniające perfekcyjny makijaż przez wiele godzin. Precyzyjne i pełne koloru są doskonałym dopełnieniem makijażu ust. Do stosowania jako konturówki lub na całe usta jako baza pod pomadki i błyszczyki.

Matowa pomadka do ust

Zachwycaj idealnym kolorem, dopasowanym do Twojego typu urody, który podkreśli ją i wydobędzie z niej pełen blask. Dostępne pomadki do ust marki Pierre Rene Profesional to znakomity wybór dla każdej kobiety i rewelacyjny pomysł na prezent. Matowa pomadka do ust dostępna jest w szerokiej gamie odcieni. Delikatne lub ciemne róże, odcienie nude, soczyste czerwienie, ciepły brąz i chłodny, elegancki fiolet... Jak mawiała Coco Chanel: „Jeśli jesteś smutna, nałóż więcej szminki i atakuj!”. Wybierz odcień, w którym poczujesz się piękna i pewna siebie, a każdego dnia będziesz gotowa zmierzyć się z wszystkimi wyzwaniami. Obok klasycznych sztyftowych pomadek, w naszej ofercie znajduje się także matowa pomadka w płynie, która zapewni Ci perfekcyjne wykończenie.