Kosmetyki influencerów

Produkty: 30
 1. Blush #1 by Siostry ADiHD 2
 2. Contour Concealer #10 by Siostry ADiHD 1
 3. #SPONGE by Siostry ADiHD
 4. Pędzel do rozświetlacza #5 by Siostry ADiHD
 5. Pędzel do cieni #4 by Siostry ADiHD
 6. Pędzel do cieni #3 by Siostry ADiHD
 7. Pędzel do cieni #2 by Siostry ADiHD
 8. Pędzel do brwi #1 by Siostry ADiHD
 9. #BASIC Eyeshadow Palette by Siostry ADiHD
 10. Zestaw PR GLORY Jędrzej Urbański
  Cena promocyjna 499,00  zł Regular Price 544,91  zł
 11. Paleta cieni Glory Eyeshadow Palette Jędrzej Urbański 1
  Paleta cieni Glory Eyeshadow Palette Jędrzej Urbański
  Cena promocyjna 99,99  zł Regular Price 149,99  zł
 12. Puder sypki God's Skin Loose Powder Jędrzej Urbański 1
  Puder sypki God's Skin Loose Powder Jędrzej Urbański
  Cena promocyjna 49,99  zł Regular Price 79,99  zł
 13. Creamy Yoga Night Serum
  Creamy Yoga Night Serum
  Cena promocyjna 41,99  zł Regular Price 59,99  zł
 14. Zestaw Medic You Deserve
  Zestaw Medic You Deserve
  Cena promocyjna 111,30  zł Regular Price 159,00  zł
 15. Medic YOU DESERVE TONIC
  Medic YOU DESERVE TONIC
  Cena promocyjna 55,93  zł Regular Price 79,90  zł
 16. Medic YOU DESERVE CREAM
  Medic YOU DESERVE CREAM
  Cena promocyjna 69,93  zł Regular Price 99,90  zł

W momencie, gdy eksperci od urody oraz influencerzy zdecydowali dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, powstają kosmetyki osób rozpoznawalnych w sieci. Dzięki swojej niepowtarzalności i gwarancji jakości stają się one chętnie wybieranym asortymentem wśród wielu naszych Klientek. W drogerii internetowej Pierre Rene dochodzimy do źródeł piękna, oferując produkty tworzone przez osoby, które doskonale wiedzą, czego oczekujesz od kosmetyków.

Influencerskie kosmetyki 

Influencerskie kosmetyki to termin odnoszący się do produktów kosmetycznych promowanych lub tworzonych przez influencerów mediów społecznościowych. Wpływowi ludzie często mają duże grono obserwujących i zdolność do wpływania na decyzje zakupowe swoich fanów. Produkty te obejmują szeroką gamę artykułów, od makijażu po produkty do pielęgnacji skóry, a ich popularność często wynika z osobistej rekomendacji influencera.

Oprócz promowania istniejących marek, niektórzy influencerzy decydują się na uruchomienie własnych linii kosmetycznych. Te produkty często odzwierciedlają osobisty styl i preferencje danego influencera. W naszej ofercie możesz znaleźć wiele tego typu kosmetyków, które są nie tylko piękne wizualnie, ale także pięknie prezentują się na skórze.

Niezawodne kosmetyki influencerów w ofercie Pierre Rene

Kosmetyki influencerów zostały dopracowane nie tylko pod względem jakości tak jak pozostałe z oferty Pierre Rene, ale także wizualnie, w kolorowych opakowaniach. Wytwarzane są one pod okiem osób, których pasją jest promowanie urody oraz dbanie o wysoką jakość produktów. To, co wyróżnia kosmetyki do makijażu od innych, to fakt, że tworzone są z myślą o różnych typach cery oraz uwzględniają różnorodne upodobania.

Produkty we współpracy z influencerami z naszej oferty

Oferowane przez nas kosmetyki we współpracy z influencerami reprezentują światową czołówkę. Każda z nich posiada swoją unikalną linię produktową, której celem jest spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientek. Kolekcje te oferują m.in. doskonałej jakości kosmetyki do oczu, pomadki, podkłady czy różnorodne akcesoria do makijażu. 

Zaufane kosmetyki od znanych twarzy

Prowadzona przez nas drogeria internetowa gwarantuje, że każdy z oferowanych produktów posiada autentyczne pochodzenie oraz spełnia niezbędne standardy jakości. Mamy bogaty asortyment wyposażony między innymi:

 

 • - kosmetyki do makijażu,
 • - kosmetyki do oczu,
 • - kosmetyki influencerów.

 

Zakup kolekcji influencerów to nie tylko możliwość cieszenia się doskonałymi kosmetykami, ale też sposobność do odkrywania najnowszych trendów i testowania pomysłów na makijaż, które gwarantują Ci znane i lubiane osoby social media. W naszej ofercie znajdziesz tylko sprawdzone i autentyczne produkty – dzięki temu masz pewność, że zapewniasz swojej skórze tylko to, co najlepsze. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, zadbaliśmy o różnorodność asortymentu, który jest na bieżąco uzupełniany o nowe produkty. Przekonaj się, jak wiele możemy Ci zaoferować!