Podkłady

Podkłady do twarzy

Jak sprawić, by makijaż utrzymał się przez kilkanaście godzin? Wystarczy kupić podkład do twarzy, który nie tylko wyrówna koloryt cery i ukryje ewentualne niedoskonałości, ale jednocześnie zapewni skórze odpowiednią ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, na przykład promieniami słonecznymi. By wybrać najlepszy podkład pod makijaż, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim:

  • - potrzeby swojej skóry,
  • - odcień karnacji.

Lekka formuła czy mocne krycie, czyli jaki podkład do twarzy wybrać?

Dobry podkład do twarzy na co dzień powinien być na tyle lekki, by nie zapychał porów i pozwalał skórze oddychać. Od czasu do czasu, na wieczorne wyjście ze znajomymi czy domówkę, można sobie pozwolić na trwalszy i bardziej kryjący podkład pod makijaż. Wystarczy dołączyć do niego róż do policzków i puder do makijażu oraz cienie do powiek, by zapewnić sobie promienny wygląd i dzięki temu znakomicie się bawić. Nie wiesz, jak nałożyć podkład? Kup potrzebne akcesoria, takie jak:

    • gąbka do podkładu i pudru Beauty Sponge,
    • pędzel do podkładu.

W sklepie internetowym Pierre René znajdziesz podkłady do twarzy w płynie, które nałożysz z łatwością nawet opuszkami palców. Ich zastosowanie pozwoli zniwelować oznaki zmęczenia na Twojej twarzy, a przy okazji zapewni Ci właściwą pielęgnację dopasowaną do potrzeb. Mamy zarówno podkłady nawilżające, liftingujące oraz matujące, idealne do cery mieszanej, jak i produkty z filtrem UV. Zapraszamy do zakupów!