akcesoria

Pilniczki, Cążki i Zmywacze do Paznokci

Seria produktów uzupełniających wykonanie poprawnego manicure/pedicure gwarantująca także bezpieczne usuwania zastosowanych preparatów. Dodatkowe kosmetyki – biała kredka pozwolą na aplikację naturalnego manicure, a profesjonalny wysuszacz przyspieszy schnięcie lakierów oraz zabezpieczy jego trwałość.

Cążki, pilniki i pozostałe akcesoria do paznokci i skórek

Wszelkie zabiegi pielęgnacyjne nie mogą obyć się bez odpowiedniego przygotowania płytki paznokcia. Zanim nałożysz odżywkę i lakier potrzebne Ci będą pilnik do paznokci, cążki do skórek i polerka. Dzięki nim oczyścisz płytkę oraz nadasz jej odpowiedni kształt. Na koniec, aby pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń, zastosuj zmywacz do paznokci bez acetonu. Zachęcamy do wyboru godnych zaufania produktów o wysokiej jakości.  Znajdziesz je w ofercie naszego sklepu.

Pełna pielęgnacja

Na przygotowaną wcześniej płytkę nałóż odżywkę do paznokci, która ją wzmocni. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko cążki do paznokci i skórek, zmywacze i pilniki, ale także preparaty do wzmacniania, odżywiania i pielęgnacji paznokci. Na koniec nałóż lakier do paznokci w ulubionym kolorze i spryskaj go wysuszaczem, aby cieszyć się idealnym manicure.

Wybierz internetowy sklep z kosmetykami Pierre René. Znajdziesz tu najlepsze produkty do makijażu, manicure i pedicure. Pilniczek do paznokci, zmywacz do lakieru i wiele innych artykułów kupisz u nas w atrakcyjnych cenach.