Pierre René – poznajmy się…

EMPIRE OF MAKE UP …zapraszamy do naszego Imperium Makijażu!

Kim jesteśmy?


Pierre René jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Od ponad 20 lat pomagamy kobietom wydobyć ich naturalne piękno. Mając tak bogate doświadczenie i własny know-how, z łatwością zamieniamy trendy i pomysły w najwyższej jakości produkty kosmetyczne.

W trosce o wysoką jakość oferowanych produktów nasza firma na stałe współpracuje z najlepszymi za świecie producentami opakowań oraz mas kosmetycznych z Włoch, Niemiec, Francji, Szwecji oraz Hiszpanii.       

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm na polskim rynku kosmetycznym, co zawdzięczamy wnikliwej analizie rynku, doskonałej jakości produktów, wysokim kwalifikacjom pracowników i systematycznej pracy. Takie słowa jak trendy, profesjonalizm, innowacja, jakość, kolor są podstawą kreowania naszego biznesu.

Nasze kosmetyki z sukcesem są sprzedawane w ponad 35 krajach świata, a lista zagranicznych Kontrahentów stale rośnie.

Ogromny nacisk kładziemy na edukację naszych Partnerów biznesowych oraz naszego zespołu zarówno  w tematyce produktowej, wizażowej, jak i biznesowej. Dedykowane programy szkoleniowe, własny system szkoleń internetowych e-learning, mnogość aktywności wspierających odsprzedaż naszych kosmetyków na poziomie punktu handlowego oraz uczestnictwo w największych imprezach branży kosmetycznej w kraju i za granicą przyczynia się do stałego wzrostu sprzedaży produktów ze znakiem Pierre René PROFESSIONAL.

ASORTYMENT

Kosmetyki Pierre René PROFESSIONAL łączą właściwości pielęgnacyjne i odżywcze, skutecznie ograniczamy w nich poziom substancji alergizujących. Ergonomia opakowań, mnogość odcieni oraz nowoczesny design gwarantuje komfort użytkowania. Pragniemy, by nasze produkty spełniały wymagania współczesnej Kobiety w sensie mody, wyglądu, funkcjonalności czy wreszcie skuteczności działania.
Hitem naszej obecnej kolekcji jest Pallete Match System stworzony z myślą o możliwości indywidualnej kreacji zestawów kolorów cieni, róży czy pudrów pod katem urody i upodobań Kobiety. Bogaty wybór 116 cieni, 14 róży i 10 pudrów pozwala stworzyć własną paletę do makijażu.

Moda na manicure hybrydowy zainspirowała nas do stworzenia kolekcji produktów do jego profesjonalnego wykonania Hybrid System at Home, również w domu. Jesteśmy gotowi wyposażyć każdy salon oraz domowe zacisze w pełen zestaw kosmetyków i akcesoriów niezbędnych do wykonania manicure hybrydowego.

HISTORIA

Dynamiczny rozwój firmy w ostatnich 20 latach, rebranding produktów wynikający z obowiązujących trendów kosmetycznych i modowych oraz cykliczne podnoszenie kompetencji gwarantuje naszej firmie stałe miejsce w czołówce dostawców kosmetyków kolorowych w Polsce. Podstawą naszego biznesu jest marka kolorowa Pierre René PROFESSIONAL spełniająca oczekiwania Kobiet oraz zawodowych Wizażystów. Pełna oferta kosmetyków kolorowych w czterech kluczowych kategoriach- twarz, oczy ,usta, paznokcie pozwala kreować makijaże dla wszystkich typów urody i na wiele rozmaitych okazji. 

Zalety produktów Pierre René PROFESSIONAL zostały wielokrotnie docenione i wyróżnione znakiem Qultowy Kosmetyk czy Perła Rynku Kosmetycznego.

 

EMPIRE OF MAKE UP …wejdź do naszego Imperium Makijażu!