Produkty: 13
 1. Cień do Powiek BASIC eyeshadow 003
 2. Cień do powiek BASIC eyeshadow 013
 3. Cień do powiek BASIC eyeshadow 014
 4. Cień do powiek BASIC eyeshadow 015
 5. Sypki cień do powiek - Pure Pigment
 6. Cien Sypki Pure Pigment 07 Blackberry Mousse
  Cien Sypki Pure Pigment 07 Blackberry Mousse
  Cena promocyjna 9,99  zł Regular Price 19,99  zł
 7. Cien sypki Pure Pigment 08 Beetroot
  Cien sypki Pure Pigment 08 Beetroot
  Cena promocyjna 9,99  zł Regular Price 19,99  zł
 8. Cień sypki Pure Pigment 13 Indian Summer
  Cień sypki Pure Pigment 13 Indian Summer
  Cena promocyjna 9,99  zł Regular Price 19,99  zł
 9. Cień Sypki Pure Pigment 22 Deep Black
  Cień Sypki Pure Pigment 22 Deep Black
  Cena promocyjna 9,99  zł Regular Price 19,99  zł

Cienie do powiek na każdą okazję

Wiemy, że nasze cienie do oczu sprostają wymaganiom każdej współczesnej kobiety. Metaliczne, brokatowe i matowe cienie do powiek w wielu nasyconych kolorach to kosmetyki do oczu, które oczarowały już wiele osób. Szczególnej uwadze polecamy też sypkie cienie do powiek - pigmenty, które sprawdzą się nie tylko na oku, ale również podczas stylizacji paznokci.

Profesjonalne cienie do powiek od Pierre René

W naszym asortymencie znajdziesz sprawdzone i dobre cienie do powiek w wielu kolorach. Złoty cień do powiek świetnie sprawdzi się na wieczorne wyjścia, a kredka do oczu pozwoli podkreślić Twoje wyraziste spojrzenie.

Jeśli chcesz, aby Twój makijaż zachował trwałość na dłużej przyda Ci się dobra baza pod cienie do powiek. To świetny sposób na nienaruszony make-up, który utrzyma się przez wiele godzin.

Kosmetyki od Pierre René - cienie i inne akcesoria do makijażu

Nasza marka makijażowa oferuje profesjonalne cienie do powiek, ale też kosmetyki do brwi oraz pędzle do makijażu. Poręczne pędzelki do rozprowadzania i blendowania cieni do powiek z pewnością ułatwią sposób ich aplikacji.

Cienie do powiek w wygodnej paletce

Chcesz mieć wszystkie swoje ulubione cienie do powiek pod ręką? Przyda Ci się paletka Match System. Marka Pierre René oferuje cienie do powiek z magnetycznym wkładem. Skorzystaj z przygotowanej przez nas kolekcji kolorów lub wybierz takie, które najbardziej do Ciebie pasują.

Zastanawiasz się, jakie cienie do zielonych oczu będą najlepsze? Skompletuj ulubiony zestaw cieni i umieść je w wygodnym opakowaniu. Metalowe wkłady z cieniami do oczu możesz wygodnie wymieniać, w zależności od potrzeby i nastroju.

Matowe czy brokatowe cienie do powiek?

Jeśli marzysz o idealnym makijażu oczu, wybierz nasze kosmetyki. Pierre René ma cienie, podkłady, pomadki oraz wiele innych produktów, byś mogła stworzyć piękny i trwały make-up w kilka chwil. To, czy wybierzesz matowy, czerwony cień do powiek, czy może brokatowy granat zależy wyłącznie od Ciebie.

Pierre René to marka, która wie, jak podkreślić Twoje naturalne piękno. Razem stworzymy cudowny makijaż!