Cienie

Produkty: 4
 1. Matowe Cienie Magnetyczne PMS - Wkłady do Palety Match System ART
  Matowe Cienie Magnetyczne PMS - Wkłady do Palety Match System ART
  13,99  zł
 2. METALICZNE CIENIE MAGNETYCZNE PMS - WKŁADY DO PALETY MATCH SYSTEM ART
  FOLIOWE CIENIE MAGNETYCZNE PMS - WKŁADY DO PALETY MATCH SYSTEM ART
  23,99  zł
 3. Kaszmirowe Cienie Magnetyczne PMS - Wkłady do Palety Match System ART nr 110- 124
  Kaszmirowe Cienie Magnetyczne PMS - Wkłady do Palety Match System ART 110- 127
  19,99  zł
 4. Toppery do Powiek Magnetyczne PMS - Wkłady do Palety Match System ART 128- 131
  23,99  zł

Cienie do powiek na każdą okazję

Wiemy, że nasze cienie do oczu sprostają wymaganiom każdej współczesnej kobiety. Metaliczne, brokatowe i matowe cienie do powiek w wielu nasyconych kolorach to kosmetyki do oczu, które oczarowały już wiele osób. Szczególnej uwadze polecamy też sypkie cienie do powiek - pigmenty, które sprawdzą się nie tylko na oku, ale również podczas stylizacji paznokci.

Profesjonalne cienie do powiek od Pierre René

W naszym asortymencie znajdziesz sprawdzone i dobre cienie do powiek w wielu kolorach. Złoty cień do powiek świetnie sprawdzi się na wieczorne wyjścia, a kredka do oczu pozwoli podkreślić Twoje wyraziste spojrzenie.

Jeśli chcesz, aby Twój makijaż zachował trwałość na dłużej przyda Ci się dobra baza pod cienie do powiek. To świetny sposób na nienaruszony make-up, który utrzyma się przez wiele godzin.

Kosmetyki od Pierre René - cienie i inne akcesoria do makijażu

Nasza marka makijażowa oferuje profesjonalne cienie do powiek, ale też kosmetyki do brwi oraz pędzle do makijażu. Poręczne pędzelki do rozprowadzania i blendowania cieni do powiek z pewnością ułatwią sposób ich aplikacji.

Cienie do powiek w wygodnej paletce

Chcesz mieć wszystkie swoje ulubione cienie do powiek pod ręką? Przyda Ci się paletka Match System. Marka Pierre René oferuje cienie do powiek z magnetycznym wkładem. Skorzystaj z przygotowanej przez nas kolekcji kolorów lub wybierz takie, które najbardziej do Ciebie pasują.

Zastanawiasz się, jakie cienie do zielonych oczu będą najlepsze? Skompletuj ulubiony zestaw cieni i umieść je w wygodnym opakowaniu. Metalowe wkłady z cieniami do oczu możesz wygodnie wymieniać, w zależności od potrzeby i nastroju.

Matowe czy brokatowe cienie do powiek?

Jeśli marzysz o idealnym makijażu oczu, wybierz nasze kosmetyki. Pierre René ma cienie, podkłady, pomadki oraz wiele innych produktów, byś mogła stworzyć piękny i trwały make-up w kilka chwil. To, czy wybierzesz matowy, czerwony cień do powiek, czy może brokatowy granat zależy wyłącznie od Ciebie.

Pierre René to marka, która wie, jak podkreślić Twoje naturalne piękno. Razem stworzymy cudowny makijaż!