odżywki do paznokci

Odżywki do Paznokci, Utwardzacze i Olejki

To znakomite uzupełnienie linii lakierów hybrydowych i klasycznych gwarantujące optymalną, skuteczną pielęgnację płytki paznokcia pomiędzy zabiegami ich zdobienia. Linia pozwala stworzyć pełen program regenerujący i odżywiający paznokcie zdecydowanie poprawiające kondycję samej płytki, jak i otaczającego ja wału paznokciowego.

Olejek, odżywka, a może utwardzacz do paznokci?

Stworzyliśmy szeroką gamę produktów przeznaczonych specjalnie do pielęgnacji paznokci. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu każda nasza klientka znajdzie preparaty w 100% dopasowane do swoich potrzeb. W ramach kategorii nail care znajdziesz między innymi:

  • - utwardzacz do paznokci,
  • - utwardzacz lakieru przedłużający jego trwałość,
  • - pielęgnujący peeeling do skórek i paznokci.

Wszystkie produkty powstały z myślą o tym, aby sprostać wymaganiom współczesnych kobiet. Niezależnie od tego, czy wybierzesz olejek do paznokci, czy preparat do zmiękczania skórek możesz liczyć na jego najwyższą jakość.

Twoje ulubione kosmetyki w jednym miejscu

Z nami zadbasz nie tylko o swoje paznokcie, ale także o perfekcyjny makijaż na co dzień. Doskonała odżywka, utrwalacz i peeling do paznokci to jedynie część bogatej oferty naszego internetowego sklepu z kosmetykami. Jeśli zależy Ci na dobrej jakości i wysokiej trwałości wybierz nasze produkty.