Oczy

Pierre René Professional to profesjonalne produkty do makijażu oczu. Dzięki wysokiej pigmentacji, wielogodzinnej trwałości i szerokiej gamie kolorystycznej pozwalają uzyskać wyjątkowe efekty w makijażu. Zawsze podążające za trendami odcienie, nowatorskie rozwiązania aplikacyjne oraz możliwość indywidualanej kreacji kolorów spełnią oczekiwania o idealnym makijażu oka.

Paletki

Profesjonalny system paletek do indywidualnej kreacji kolorystycznej. Umożliwia stworzenie zestawu dedykowanych personalnie kolorów cieni i róży. Idealne zarówno do codziennego makijażu, jak i podczas pracy zawodowej.

Tusze

Wysokiej jakości, wielofunkcyjne tusze do rzęs, idealnie podkreślają makijaż oczu. Szeroki wybór typów kosmetyków oraz rodzajów szczoteczek pozwala na dobór odpowiedniego tuszu do określonego rodzaju rzęs i wielkości oka. W ofercie nasz qltowy tusz Volume Rich!

Pisaki

Precyzyjne pisaki i linery do powiek, pozwalające na wykonanie niezwykle trwałego makijażu. Szeroki wybór rodzajów i formuł sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni produkt dla siebie. Pisaki gwarantują stworzenie modnych i kreatywnych makijaży oka.

Kredki

Profesjonalne kredki do oczu w klasycznej, jak i nowoczesnej automatycznej formie. Tworzą trwały makijaż oka, precyzyjnie podkreślając jego kontur. Nowatorskie formuły pozwalają na ich delikatne roztarcie i nadanie makijażowi przydymionego charakteru typu: „smoky eyes”.

Brwi

Profesjonalne produkty do makijażu brwi doskonale podkreślą oraz nadają im idealny kolor i kształt. Paletki do korygowania brwi z woskiem gwarantują długotrwały, precyzyjny rysunek brwi oraz naturalny charakter makijażu.

Cienie

Wysoko nasycone cienie do oczu, sypkie pigmenty i bazy pod cienie to gwarancja trwałego makijażu oka. Szeroka gama kolorystyczna, różnorodne formuły cieni (matowe, szafirowe, perłowe, brokatowe) pozwalają na stworzenie wyjątkowego makijażu na każdą okazję.