Oczy

Tusze do rzęs, paleta cieni do oczu, puder rozświetlający pod oczy

Pierre René Professional to profesjonalne produkty do makijażu oczu. Dzięki wysokiej pigmentacji, wielogodzinnej trwałości i szerokiej gamie kolorystycznej pozwalają uzyskać wyjątkowe efekty w makijażu. Zawsze podążające za trendami odcienie, nowatorskie rozwiązania aplikacyjne oraz możliwość indywidualanej kreacji kolorów spełnią oczekiwania o idealnym makijażu oka.

Paletki

Profesjonalny system paletek do indywidualnej kreacji kolorystycznej. Umożliwia stworzenie zestawu dedykowanych personalnie kolorów cieni i róży. Idealne zarówno do codziennego makijażu, jak i podczas pracy zawodowej.

Tusze

Wysokiej jakości, wielofunkcyjne tusze do rzęs, idealnie podkreślają makijaż oczu. Szeroki wybór typów kosmetyków oraz rodzajów szczoteczek pozwala na dobór odpowiedniego tuszu do określonego rodzaju rzęs i wielkości oka. W ofercie nasz qltowy tusz Volume Rich!

Pisaki

Precyzyjne pisaki i linery do powiek, pozwalające na wykonanie niezwykle trwałego makijażu. Szeroki wybór rodzajów i formuł sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni produkt dla siebie. Pisaki gwarantują stworzenie modnych i kreatywnych makijaży oka.

Kredki

Profesjonalne kredki do oczu w klasycznej, jak i nowoczesnej automatycznej formie. Tworzą trwały makijaż oka, precyzyjnie podkreślając jego kontur. Nowatorskie formuły pozwalają na ich delikatne roztarcie i nadanie makijażowi przydymionego charakteru typu: „smoky eyes”.

Brwi

Profesjonalne produkty do makijażu brwi doskonale podkreślą oraz nadają im idealny kolor i kształt. Paletki do korygowania brwi z woskiem gwarantują długotrwały, precyzyjny rysunek brwi oraz naturalny charakter makijażu.

Cienie

Wysoko nasycone cienie do oczu, sypkie pigmenty i bazy pod cienie to gwarancja trwałego makijażu oka. Szeroka gama kolorystyczna, różnorodne formuły cieni (matowe, szafirowe, perłowe, brokatowe) pozwalają na stworzenie wyjątkowego makijażu na każdą okazję.

Bazy pod cienie

Bazy pod cienie to gwarancja długotrwałego makijażu oczu. Pełnią funkcję podkładu, dzięki któremu produkty utrzymują się dłużej, kolory są bardziej intensywne, cienie nie gromadzą się w załamaniach powieki i nie rozmazują.

Paleta kolorów cieni do powiek

Magnetyczny makijaż na wieczór lub wyjście oraz delikatniejszy na co dzień za pomocą jednej palety zawierającej cienie do oczu? Z kosmetykami Pierre René Professional to możliwe! Każda paleta cieni została stworzona przez profesjonalistów, a możliwość skomponowania własnej sprawia, że wszystkie Twoje ulubione cienie znajdą się w jednym miejscu. Wybierz swoje ulubione cienie do makijażu dziennego i wieczorowego. Paleta kolorów cieni do powiek daje Ci niesamowite możliwości! Odpowiednia kredka do powiek i eyeliner znakomicie uzupełnią makijaż oka, a oferowane tusze do rzęs pozwolą na dobranie idealnego na każdą okazję. Dopełnij makijaż lekkim podkreśleniem brwi, co nada Twojej twarzy jeszcze więcej charakteru. Puder rozświetlający pod oczy ukoronuje wyjątkowy efekt.