Twarz

Podkład kryjący, palety do makijażu i puder w kamieniu

Pierre René Professional to profesjonalne produkty do wykonania pełnego makijażu twarzy dla każdej Kobiety, jak i dla Wizażystów. Szeroka gama typów i odcieni kosmetyków pozwala stworzyć doskonały makijaż na każdą okazję. Nowatorskie formuły, nowoczesny, ergonomiczny design oraz doskonała jakość to gwarancja perfekcyjnego wyglądu twarzy w każdej sytuacji.

palety

Profesjonalne palety do makijażu twarzy, umożliwiające indywidualny dobór kolorów pudrów, róży i korektorów oraz konturowania owalu twarzy. Sprawdzą się idealnie zarówno podczas codziennego makijażu, jak i pracy zawodowej.

Bazy

Perfekcyjne bazy pod makijaż zapewniające jego trwałość. Doskonale przygotowują skórę do aplikacji podkładu i nadają jej świeży oraz promienny wygląd. W zależności od potrzeb skóry można wybrać wersję matującą lub rozświetlającą.

Korektory

Specjalistyczne korektory do twarzy doskonale korygujące wszelkie niedoskonałości skóry: zmiany naczyniowe, zapalne, zaciemnienia wokół oczu czy koloryt cery. Szeroki wybór formuł pozwala na dobór odpowiedniego produktu do określonego defektu cery.

Podkłady

Długotrwałe podkłady, idealnie kryjące, nadają skórze perfekcyjny wygląd. Doskonale dostosowują się do każdego typu cery, gwarantując jej gładkość i świeżość na wiele godzin. Nasz bestseller - wodoodporny podkład SKIN BALANCE zdobył uznanie redakcji GLAMOUR

Pudry

Wysokiej jakości pudry matujące, brązujące i rozświetlające w formie sypkiej i w kamieniu. Pozwalają na idealne wykończenie i utrwalenie makijażu. Gwarantują satynowy efekt przez wiele godzin bez potrzeb korekty makijażu.

Strobing i Konturing

Profesjonalne palety do modelowania konturu twarzy. Dzięki nim uzyskasz modny efekt konturingu i strobingu. Korygują kształt twarzy, tuszują jej niedoskonałości oraz perfekcyjne modelują. Różnorodność formuł pozwala na indywidualny wybór metody modelowania.

Róże

Doskonale dobrane róże do policzków w różnych formułach modelujące kości policzkowe. Równomiernie rozprowadzają się na skórze nadając jej świeży i promienny wygląd. Swobodny wybór wersji pojedynczej lub paletowej z wymiennymi wkładami.

Inne

Profesjonalne produkty uzupełniające ofertę, pomagające w wykonaniu i doskonałym utrwaleniu makijażu. Utrwalacz do makijażu skutecznie go zagruntuje i gwarantuje trwałość na wiele godzin bez potrzeby korygowania.

Kryjący podkład do cery mieszanej, wodoodporny podkład kryjący

Ponieważ idealna cera stanowi najlepsze tło dla podkreślonych ust, oczu i brwi, zadbaj o jej wygląd z kosmetykami Pierre René Professional. Wodoodporny podkład kryjący sprawi, że będziesz wyglądać nieskazitelnie w każdej sytuacji! Niezależnie od okoliczności, Twoja twarz będzie gładka i promienna. Kryjący podkład do cery mieszanej to najlepszy wybór, jeśli zależy Ci na perfekcyjnym wyglądzie w każdych warunkach. Trwałość makijażu zapewni dobry puder w kamieniu. Profesjonalny podkład kryjący, skuteczny korektor, utrwalający puder, róże i bronzery sprawią, że z lustra spojrzy na Ciebie gwiazda Hollywood. Nasze palety do makijażu to połączenie perfekcyjnie dobranych odcieni, dostosowanych do różnych cer – dzięki nim śmiało możesz bawić się kolorami, stopniując je dla osiągnięcia zamierzonego efektu w makijażu dziennym i wieczorowym.