Cofnij
Pierre Rene w Gdańsku – relacja z otwarcia punktu w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku

Pierre Rene w Gdańsku – relacja z otwarcia punktu w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku

Pierre Rene już w Gdańsku! W przedostatni weekend przed Świętami Bożego Narodzenia odbyło się uroczyste otwarcie punktu-wyspy marki Pierre Rene Professional w Galerii Bałtyckiej.

Świąteczny nastrój w trakcie otwarcia punktu Pierre Rene w Gdańsku

W dniu 15 grudnia 2018 roku polska marka Pierre Rene Professional otworzyła oficjalnie swój firmowy punkt-wyspę z kosmetykami kolorowymi w Galerii Bałtyckiej. W trakcie wydarzenia utalentowane makijażystki, Amelia Szczepaniak i Laura Olewnik współpracujące z marką Pierre Rene Professional, w zjawiskowy sposób malowały wszystkie chętne klientki. Na hasło #pierre_baltycka można było także otrzymać specjalnie przygotowane upominki.

Dźwięki kolęd i rozwieszone wszędzie urokliwe światła wprowadzały świąteczną atmosferę w Galerii Bałtyckiej, która udzieliła się wszystkim uczestniczącym w wydarzeniu. Konsultantki marki Pierre Rene Professional nie tylko pomagały wszystkim chętnym paniom w doborze odpowiedniego dla ich skóry i typu urody kosmetyku, ale też w przerwach zachęcały do wspólnego tańca w wymyślonych przez siebie układach choreograficznych. Punkt-wyspę firmy Pierre Rene od grudniowego weekendu można odwiedzić na poziomie -1 Galerii Bałtyckiej.

Stacjonarna sprzedaż kosmetyków kolorowych Pierre Rene Professional

Topowe kosmetyki marki Pierre Rene Professional doceniają znane osoby z branży beauty w Polsce, jak Red Lipstick Monster, Kosmetyczna Hedonistka czy Basia Smoter. Intrygujące kolory pomadek w płynie, szeroki asortyment produktów do makijażu twarzy, a przede wszystkim wysoka jakość kosmetyków, które nie tylko upiększają, ale też pielęgnują skórę powodują, że oferta Pierre Rene cieszy się coraz większą popularnością. Wybierają ją osoby poszukujące kosmetyków produkowanych w Polsce i gwarantujących jakość na najwyższym poziomie.

Do najpopularniejszych produktów Pierre Rene Professional należą m.in.: fluid Skin Balance Professional, płynna pomadka do ust o aksamitnym wykończeniu Matte Fluid Lipstick oraz konturówka do ust Lip Matic, wysokiej jakości sypkie pudry matujące, brązujące i rozświetlające, cienie do powiek dostępne w szerokiej palecie barw oraz wodoodporny Gel Eyeliner z pędzelkiem, a także gąbka do makijażu Beauty Sponge, umożliwiająca idealne rozprowadzenie podkładu i uzyskanie promiennego wyglądu każdego dnia.

Wszystkie kosmetyki marki Pierre Rene Professional dostępne są w sprzedaży internetowej. Jednak reakcje klientek wskazują, że istnieje duże zapotrzebowanie na możliwość ich zakupu stacjonarnie. Marka wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, otwierając kolejne punkty-wyspy w galeriach handlowych w całej Polsce. To nie tylko możliwość kupienia produktów kosmetycznych od ręki, ale także skorzystania z porad profesjonalnych konsultantek, które pomogą dobrać odcień podkładu do kolorytu skóry, pomadkę na co dzień i na specjalne okazje czy skomponować własną Palette Match System z magnetycznych cieni w 112 barwach.

Ciesząc się z pozytywnej atmosfery panującej w trakcie otwarcia punktu-wyspy, marka Pierre Rene Professional zaprasza na zakupy w Galerii Bałtyckiej, mieszczącej się w alei Grunwaldzkiej 141 w Gdańsku.

#Pierre Rene #kosmetyki Pierre Rene #akcesoria Pierre Rene #makijaż #kosmetyki do makijażu

Marka Pierre Rene Professional – poznaj ją bliżej
19.11.2018

Marka Pierre Rene Professional – poznaj ją bliżej

Kosmetyki Pierre Rene Professional - Co Je Wyróżnia Spośród Konkurencji?
16.05.2022

Kosmetyki Pierre Rene Professional - Co Je Wyróżnia Spośród Konkurencji?

Pierre Rene w Katowicach – relacja z otwarcia punktu w Galerii Katowickiej
16.05.2022

Pierre Rene w Katowicach – relacja z otwarcia punktu w Galerii Katowickiej