Paznokcie

Odżywki, zmywacze, lakier hybrydowy do paznokci

Pierre René Professional to profesjonalne produkty do wykonania klasycznego oraz hybrydowego manicure/pedicure. Nasze lakiery do paznokci spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Pań, gwarantując doskonałą jakość, trwałość, kolor i połysk, a także bezpieczeństwo stosowanych komponentów. Seria hybrydowa to idealna alternatywa dla manicure z salonu kosmetycznego.

System hybrydowy

Podążając na współczesnym trendem w pielęgnacji i zdobieniu paznokci, stworzyliśmy kompleksowy program do wykonywania manicure hybrydowego. Pierre René Professional to urządzenia - lampy, akcesoria, materiały niezbędne do zabiegu, a przede wszystkich zestawy kosmetyków gwarantujące zdrowe, błyszczące paznokcie z trwałym efektem! Hybrydowe lakiery do paznokci w szerokiej gamie kolorystycznej pozwolą na wykonanie wyjątkowych stylizacji - już dwie cienkie warstwy zapewniają trwałość lakieru. Każdy nasz lakier hybrydowy wyposażony jest w wygodny pędzelek, który zapewnia precyzyjne malowanie paznokci. System hybrydowy w domu naszej marki to znakomita alternatywa dla zabiegów wykonywanych w salonach piękności.

lakiery do paznokci

Profesjonalne lakiery do paznokci zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie oraz znakomitym efekcie manicure dla naszych Klientek. Szerokość gamy kolorystycznej- ponad 60 odcieni, nowatorskie, bezpieczne komponenty, doskonała trwałość i połysk są wyznacznikiem tej linii.

odżywki do paznokci

To znakomite uzupełnienie linii lakierów hybrydowych i klasycznych gwarantujące optymalną, skuteczną pielęgnację płytki paznokcia pomiędzy zabiegami ich zdobienia. Linia pozwala stworzyć pełen program regenerujący i odżywiający paznokcie zdecydowanie poprawiające kondycję samej płytki, jak i otaczającego ja wału paznokciowego.

akcesoria

Seria produktów uzupełniających wykonanie poprawnego manicure/pedicure gwarantująca także bezpieczne usuwania zastosowanych preparatów. Dodatkowe kosmetyki – biała kredka pozwolą na aplikację naturalnego manicure, a profesjonalny wysuszacz przyspieszy schnięcie lakierów oraz zabezpieczy jego trwałość.