Inne

Rozświetlacze & Utrwalacze do Makijażu

Szykuje się długa noc? A może nadchodzi upalne lato i szukasz czegoś, co pozwoli Ci zadbać o swój makijaż? Utrwalacz do makijażu Pierre Rene zagwarantuje Ci trwałość make-upu na wiele godzin bez konieczności korygowania go! Oprócz tego polecamy nasz rozświetlacz do twarzy w płynie, który nada skórze blask i zdrowy wygląd.

Utrwalacz do makijażu i rozświetlacz

Utrwalacz do makijażu w sprayu to niezbędny element makijażu wieczorowego. Dzięki niemu nie będziesz musiała ciągle wychodzić do łazienki poprawiać swój make-up. Utrwalacz dostępny jest w formie: fixer spray i spray. W naszej ofercie znajduje się także rozświetlacz w płynie. Rozświetlacz do twarzy pozwoli Ci uzyskać pełen blasku, efektywny natural glow. Ten produkt może być użyty do całego ciała.

Bądź naturalnie piękna z Pierre Rene

Jeżeli nie chcesz co chwilę poprawiać swojego make-upu, to polecamy Ci utrwalacz do makijażu w sprayu. Z kolei jeżeli wolisz postawić na naturalne glow i promienną cerę, to rozświetlacz w płynie z prostym składem spełni wszystkie Twoje oczekiwania. A może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z kosmetykami do makijażu? W takim razie przyda Ci się nasza baza pod makijaż lub puder do makijażu. Serdecznie zapraszamy do zakupów!