Koncept biznesowy dla sklepów

PARTNER W BIZNESIE = MAKE UP BEAUTY CORNER

Marka Pierre Rene Professional rozpoczęła w roku 2015 implantację do Partnerów Handlowych nowatorskiej koncepcji  stref piękna pod nazwą Make-up Beauty Corner.

To wyselekcjonowana przestrzeń w obrębie sklepów z zaaranżowanym wystrojem, łącząca na jednej powierzchni funkcje handlowo-usługowe. Warto zwrócić uwagę na to połączenie, które nie zabiera przestrzeni aktywnej handlowo w punkcie sprzedaży ,a wręcz zwiększa jej atrakcyjność i zachęca Konsumentki do przebywania w ograniczonej strefie piękna...

Profesjonalne elementy ( lustra ze specjalnie sterowanym nasyceniem oświetlania ) , designerskie meble ( meble ekspozycyjne, hokery do wykonywania makijażu) oraz unikalne, kompletnie wyposażone stanowisko do  manicure w systemie hybrydowym to elementy gwarantujące sukces konceptu i ogromnego zainteresowania Właścicieli sklepów.

Warto dodać, że marka Pierre Rene Professional angażuje się w przeszkolenie obsługi sklepu  pod kątem serwisu Klienta w tych strefach oraz wspiera projekt autorskim programem lojalnościowym dla Personelu.

KORZYŚCI BIZNESOWE DLA SKLEPÓW:

  • aranżacja strefa piękna marki Pierre Rene wraz z wyposażeniem
  • indywidulane warunki handlowe
  • szkolenia dla Personelu
  • zwiększenie obrotów, a co za tym idzie zysków handlowych sklepu

WYWIADY NASZYCH KLIENTÓW: