Koncept biznesowy dla salonów SPA / gabinetów kosmetycznych

PARTNER W BIZNESIE = MAKE UP BEAUTY CORNER & HYBRID MANICURE CORNER

Marka Pierre Rene Professional rozpoczęła w roku 2016 implantację do Partnerów Biznesowych z działu Professional nowatorskiej koncepcji stref piękna pod nazwą Make-up Beauty Corner & Hybrid Manicure Corner.

To wyselekcjonowana przestrzeń w obrębie gabinetów kosmetycznych i salonów SPA z zaaranżowanym wystrojem, łącząca na jednej powierzchni funkcje handlowo-usługowe. Warto zwrócić uwagę na to połączenie, które nie zabiera przestrzeni aktywnej usługowo, a zwiększa jej atrakcyjność i zachęca Konsumentki do przebywania w ograniczonej strefie piękna oraz generowania zakupów...

Profesjonalne elementy ( lustra ze specjalnie sterowanym nasyceniem oświetlania ) , designerskie meble ( meble ekspozycyjne, hokery do wykonywania makijażu) oraz unikalne, kompletnie wyposażone stanowisko do manicure w systemie hybrydowym to elementy gwarantujące sukces konceptu i ogromnego zainteresowania Właścicieli salonów.

Dodatkowym atutem jest możliwość kreacji samodzielnych, wytyczonych stref handlowych dedykowanych odsprzedaży w celu zwiększenia obrotów handlowych, a co za tym idzie zysków firmy.

Warto dodać, że marka Pierre Rene Professional angażuje się w przeszkolenie obsługi sklepu pod kątem serwisu Klienta w tych strefach oraz wspiera projekt autorskim programem lojalnościowym dla Personelu.

KORZYŚCI BIZNESOWE DLA SALONÓW SPA:

  • aranżacja profesjonalnej strefy usługowej marki Pierre Rene wraz z wyposażeniem
  • kreacja strefy handlowej podnosząca atrakcyjność oferty salonu
  • szkolenia dla Personelu
  • zwiększenie obrotów, a co za tym idzie zysków handlowych salonu

WYWIADY NASZYCH KLIENTÓW: