Cofnij
Pyłek do zdobienia paznokci Mirror Effect – test i recenzja

Pyłek do zdobienia paznokci Mirror Effect – test i recenzja

Metalicznie lśniące paznokcie to prawdziwy hit ostatnich sezonów, który nie zamierza najwyraźniej znikać zbyt szybko z wybiegów mody czy salonów kosmetycznych. Efekt lustra lub szkła, jak nazywany jest metaliczny połysk na lakierach do paznokci, można uzyskać nie tylko w salonie kosmetycznym, ale też dzięki pyłkowi do zdobienia paznokci Mirror Effect znajdującym się w asortymencie produktów kosmetycznych marki Pierre Rene Professional. Jak stosować pyłek Mirror Effect i jak będą dzięki niemu wyglądać paznokcie – oto test i recenzja tego produktu.

Test pyłku do zdobienia paznokci Mirror Effect Pierre Rene

Pyłek do zdobienia paznokci Mirror Effect to kolejny z produktów marki Pierre Rene Professional proponowany wielbicielkom pięknych paznokci, dzięki którym mogą wykonać kompleksowy manicure w zaciszu domowym. Program do wykonywania manicure hybrydowego pozwala na stworzenie wyjątkowych stylizacji, które mogą utrzymać się na paznokciach nawet przez dwa tygodnie. Formuły lakierów i innych produktów do zdobienia bazują na najnowszych odkryciach chemicznych i technologicznych w dziedzinie kosmetologii. Dzięki temu kosmetyki gwarantują nie tylko blask, głębokie, nasycone kolory i ciekawe efekty, ale także dbają o trwałość oraz bezpieczeństwo płytki paznokciowej. 

Pyłek do zdobienia paznokci Mirror Effect jest wyjątkowo łatwy w aplikacji. Nakłada się go już po wykonaniu manicure hybrydowego, używając topu Dry Top Coat, który nie wytwarza dyspersji, czyli lepkiej warstwy łączącej ze sobą poszczególne warstwy hybrydy. Po utwardzeniu go w lampie LED/UV wystarczy na wszystkie paznokcie lub kilka z nich zaaplikować pyłek Mirror Effect. Można nałożyć go palcem lub aplikatorem do cieni, a niewielkim pędzelkiem usunąć jego nadmiar. Następnie zabezpieczamy całość kolejną warstwą Dry Top Coat i utwardzamy w lampie LED/UV. 

Jedyne, o czym należy pamiętać przy stosowaniu pyłku Mirror Effect, to zabezpieczenie wolnego brzegu paznokcia. Nie wolno również używać go bezpośrednio na naturalną płytkę paznokcia, wdychać ani rozpylać w powietrzu. 

Recenzja pyłku do zdobienia paznokci Mirror Effect Piere Rene

Wyjątkowa łatwość nakładania pyłku do zdobienia paznokci Mirror Effect Pierre Rene powoduje, że stanie się on ulubionym produktem wielbicielek uzyskiwania metalicznie lśniących paznokci. Stosowany na lakiery hybrydowe pyłek pozwala uzyskiwać wyjątkowo ciekawe efekty, które najbardziej oryginalnie wyglądają na ciemniejszych kolorach. Umieszczony w poręcznym słoiczku pyłek do zdobienia paznokci Mirror Effect Pierre Rene z pewnością powinien znaleźć swoje miejsce w kosmetyczce każdej wielbicielki starannego manicure. Będzie doskonałym dodatkiem umożliwiającym tworzenie ciekawej poświaty i błysku zarówno w codziennych stylizacjach, jak i przy okazji większych wyjść. 

Istotna dla pań, które świadomie myślą o swojej pielęgnacji jest również informacja, że pyłek Mirror Effect jest kosmetykiem wegańskim. Może być bezpiecznie stosowany przez osoby starające się unikać produktów zawierających składniki pochodzenia zwierzęcego.

#Pierre Rene #kosmetyki Pierre Rene #trendy 2019 #zdobienie paznokci

Marka Pierre Rene Professional – poznaj ją bliżej
19 listopada 2018

Marka Pierre Rene Professional – poznaj ją bliżej

Kosmetyki Pierre Rene Professional - Co Je Wyróżnia Spośród Konkurencji?
16 maja 2022

Kosmetyki Pierre Rene Professional - Co Je Wyróżnia Spośród Konkurencji?

Pierre Rene w Gdańsku – relacja z otwarcia punktu w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku
14 stycznia 2019

Pierre Rene w Gdańsku – relacja z otwarcia punktu w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku