Cofnij
Pierre Rene w Katowicach – relacja z otwarcia punktu w Galerii Katowickiej

Pierre Rene w Katowicach – relacja z otwarcia punktu w Galerii Katowickiej

Wraz z początkiem lutego 2019 roku marka Pierre Rene Professional znalazła stałe miejsce w Katowicach. W trakcie uroczystego otwarcia punktu-wyspy Pierre Rene w Galerii Katowickiej na klientki czekało wiele atrakcji i prezentów.

Polskie kosmetyki na światowym poziomie

Makijaże wykonywane przez profesjonalne wizażystki współpracujące z firmą Pierre Rene Professional, upominki w postaci kosmetyków od marki i wiele innych niespodzianek czekało na klientki biorące udział w uroczystym otwarciu punktu-wyspy firmy w Galerii Katowickiej, które odbyło się 1 lutego 2019 roku. Możliwość stacjonarnego zakupu kosmetyków marki Pierre Rene oraz MIYO w Katowicach ucieszyła wielbicielki kolorowego makijażu, które chętnie testowały poszczególne produkty, oddając się w ręce profesjonalistek. Trwające w sumie dwa dni (piątek i sobotę) otwarcie wyspy przyciągnęło wiele pań, zachęconych ulotkami rozdawanymi przez hostessy w całej galerii. Klientki kupujące produkty Pierre Rene i MIYO coraz bardziej doceniają wysoką jakość polskich kosmetyków dostępnych w korzystnych cenach.

Kosmetyki Pierre Rene i MIYO dostępne stacjonarnie w Katowicach

Punkt-wyspa marki Pierre Rene Professional, zlokalizowana na poziomie 0 Galerii Katowickiej, nieopodal wyjścia na dworzec PKP, czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, a także we wszystkie niedziele handlowe. Na miejscu zawsze dostępna jest profesjonalna wizażystka, z której porad dotyczących wyboru kosmetyków odpowiednich do naturalnego kolorytu cery można skorzystać bezpłatnie. Dodatkowo, w wybrane dni, będą odbywać się pokazy makijażu, a w każdym dniu tygodnia można trafić na promocje, które pozwolą kupić wybrane kosmetyki w wyjątkowo korzystnych cenach.

Produkty dla siebie znajdą nie tylko kobiety gustujące w naturalnym makijażu na co dzień, ale także niepokorne, wiecznie młode duchem klientki, które lubią flirtować z trendami i kolorami. Punkt-wyspa w Galerii Katowickiej to bowiem nie tylko szafy z kosmetykami Pierre Rene, ale także należącymi do tej samej firmy produktami marki MIYO.

Możliwość zakupu kosmetyków Pierre Rene i MIYO ucieszy wszystkie klientki mieszkające w Katowicach, które poznały je dzięki sprzedaży prowadzonej online. Kultowe już produkty, jak fluid Skin Ballance Professional czy korygujący puder bambusowo-bananowy Pierre Rene Professional, zyskały sobie wielbicielki nie tylko wśród znanych osób z branży beauty, ale także klientek świadomie wybierających środki do makijażu produkowane w Polsce. Wysoka jakość składników poszczególnych kosmetyków pozwalająca jednocześnie zadbać o skórę, intrygujące odcienie pomadek, lakierów i cieni, a także oferta marki odpowiednia dla wegan powodują rosnące zainteresowanie produktami Pierre Rene.

Odpowiadając na potrzeby klientek, szukających możliwości dokonania zakupów stacjonarnie, firma Pierre Rene Professional otwiera swoje markowe punkty w polskich galeriach i zaprasza do kolejnego miejsca, znajdującego się w Galerii Katowickiej na ulicy 3. Maja 30.

#Pierre Rene #kosmetyki Pierre Rene #akcesoria Pierre Rene #kosmetyki do makijażu #trendy 2019

Marka Pierre Rene Professional – poznaj ją bliżej
19 listopada 2018

Marka Pierre Rene Professional – poznaj ją bliżej

Kosmetyki Pierre Rene Professional - Co Je Wyróżnia Spośród Konkurencji?
16 maja 2022

Kosmetyki Pierre Rene Professional - Co Je Wyróżnia Spośród Konkurencji?

Pierre Rene w Gdańsku – relacja z otwarcia punktu w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku
14 stycznia 2019

Pierre Rene w Gdańsku – relacja z otwarcia punktu w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku