Cofnij
Pierre Rene na targach Beautyworld Middle East w Dubaju

Pierre Rene na targach Beautyworld Middle East w Dubaju

Po raz kolejny firma Pierre Rene wzięła udział w targach Beautyworld Middle East w Dubaju odbywających się w dniach 15-17 kwietnia 2019 r. Największe miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich gościło w tym roku 1780 firm z 66 krajów całego świata prezentujących kosmetyki do makijażu, pielęgnacji ciała, twarzy i włosów oraz perfumy.

Targi w Dubaju – prestiżowe spotkanie branży kosmetycznej

Beautyworld Middle East w Dubaju to ciesząca się największym prestiżem impreza branży kosmetycznej w rejonie Bliskiego Wschodu. W 2019 roku odbyła się już po raz dwudziesty czwarty. Udział w targach Beautyworld Middle East to wyjątkowa okazja do prezentacji własnej marki i szybka droga do nawiązania kontaktów biznesowych. Spotkanie 1780 firm z 66 krajów całego świata umożliwia również wymianę doświadczeń i poznanie nowych trendów na rynku kosmetycznym. Targi w Dubaju z roku na rok rosną w siłę jako interaktywna platforma dla międzynarodowych interesów, dzięki uczestnictwu coraz większej liczby wystawców oraz odwiedzających. Trendy kosmetyczne prezentowane na Beautyworld Middle East mają ogromny wpływ na branżę, nie tylko na Bliskim Wschodzie czy Afryce, ale także na subkontynencie indyjskim czy innych, najdalszych zakątkach świata.

Pierre Rene na Beautyworld Middle East

Firma Pierre Rene już od wielu lat jest stałym uczestnikiem targów Beautyworld Middle East, prezentując nie tylko kosmetyki do makijażu profesjonalnego z segmentu Pierre Rene Professional, ale także markę MIYO, która powstała z myślą o młodych kobietach i nastolatkach lubiących eksperymenty z make-upem.

Stoisko marki Pierre Rene urządzone w Dubai World Trade Center przyciągnęło w tym roku około 300 odwiedzających. Spotkania stały się okazją do pozyskania nowych rynków dystrybucji na świecie i odświeżenia biznesowych kontaktów z aktualnymi partnerami handlowymi.

Nowinki kosmetyczne na Beautyworld Middle East

Do najważniejszych nowoczesnych trendów w branży kosmetycznej, które zaprezentowane zostały na Beautyworld Middle East, należy przede wszystkim stawianie nie tylko na codzienną pielęgnację, ale także długofalowe działania opóźniające efekty starzenia. Współczesne kosmetyki, które cieszą się największym zainteresowaniem klientów, wykorzystują m.in. przeciwutleniacze czy składniki o działaniu ujędrniającym i rozświetlającym cerę, a nawet sztuczną inteligencję. Dzięki ich regularnemu używaniu skóra twarzy staje się wyraźnie bardziej promienna, napięta i młodsza.

Wśród kosmetyków do profesjonalnego makijażu Pierre Rene Professional prezentowanych na targach w Dubaju znalazły się produkty wpisujące się we wspomniane trendy wiodące w nowoczesnej pielęgnacji. Wśród nich m.in. Fluid Advanced Lift, który nie tylko daje efekt odmłodzenia skóry od pierwszej aplikacji, ale także wzmacnia jej barierę ochronną. Wykorzystane w nim naturalne ekstrakty roślinne oraz witaminy A, E i PP pełnią funkcję naturalnego botoksu, poprawiając jędrność i gęstość skóry, a filtr SPF 15 chroni ją przed efektami działania promieni słonecznych w warunkach miejskich.

#Pierre Rene #kosmetyki Pierre Rene #akcesoria Pierre Rene #kosmetyki do makijażu #trendy 2019

Marka Pierre Rene Professional – poznaj ją bliżej
19.11.2018

Marka Pierre Rene Professional – poznaj ją bliżej

Kosmetyki Pierre Rene Professional - Co Je Wyróżnia Spośród Konkurencji?
16.05.2022

Kosmetyki Pierre Rene Professional - Co Je Wyróżnia Spośród Konkurencji?

Pierre Rene w Gdańsku – relacja z otwarcia punktu w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku
14.01.2019

Pierre Rene w Gdańsku – relacja z otwarcia punktu w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku