Cofnij
Pierre Rene na Look i Beauty VISION w Poznaniu

Pierre Rene na Look i Beauty VISION w Poznaniu

Największe wydarzenie branży kosmetycznej w Polsce dla ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji paznokci i włosów – Look i Beauty VISION - odbyło się w weekend 6-7 kwietnia 2019 r. w Poznaniu. Firma Pierre Rene pierwszy raz gościła na poznańskich targach, a prezentacja oferty okazała się wielkim sukcesem.

Look i Beauty VISION w Poznaniu – największe targi branży kosmetycznej w Polsce

Odbywające się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich targi branżowe Look i Beauty VISION umożliwiają spotkanie największych ekspertów i firm z różnych stron świata specjalizujących się w dziedzinie kosmetyków do makijażu, pielęgnacji ciała i twarzy, stylizacji paznokci oraz fryzjerskich. To nie tylko okazja do zaprezentowania swojej oferty produktowej, ale także liczne wydarzenia pozwalające na zaprezentowanie swoich umiejętności, jak konkurs sztuki fryzjerskiej KREATOR, otwarte mistrzostwa Polski Master of Beauty w dziedzinach fryzjerstwa, makijażu profesjonalnego, przedłużania i zagęszczania włosów, a także barberingu czy mistrzostwa Lash&Brow w dziedzinie stylizacji rzęs i brwi. Targi Look i Beauty VISION oferują także możliwość wzięcia udziału w szkoleniach i konferencjach dla profesjonalistów przybliżających najnowsze trendy kosmetyczne. Poznańska impreza już od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających, tłumnie gromadzących się na długo przed oficjalnym otwarciem bramek na targi, aby wziąć udział w zapowiadanych atrakcjach.

Udany debiut marki Pierre Rene na Look i Beauty VISION w Poznaniu

Firma Pierre Rene po raz pierwszy wzięła udział w poznańskim spotkaniu branżowym Look i Beauty VISION jako wystawca, prezentując swoją ofertę kosmetyków do makijażu profesjonalnego Pierre Rene Professional oraz młodzieżowy segment produktów MIYO odpowiadający na potrzeby nastolatek i młodych kobiet.

Debiut Pierre Rene w Poznaniu okazał się ogromnym sukcesem. Stoisko, na którym można było obejrzeć i przetestować kosmetyki z obu segmentów, cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających oraz innych uczestników targów. Szczególną atrakcją dla naszych gości na poznańskich targach były ceny rabatowe zawsze oferowane przez markę przy takich okazjach. Dzięki temu w korzystnych cenach można było nabyć takie hity marki Pierre Rene Professional, jak baza pod cienie Eyshadow Primer ułatwiająca nakładanie koloru i gwarantująca jego trwałość czy puder Compact Powder dający aksamitne wykończenie każdego makijażu i utrzymujący odpowiedni stopień nawilżenia skóry, dostępny w nowym, designerskim opakowaniu. W trakcie targów Beauty i Look VISION wizażystka Pierre Rene udzielała na stoisku porad z zakresu wizażu oraz pomagała dobrać odpowiednie kosmetyki zarówno dla pań, jak i panów odwiedzających stoisko marki.

Kontakty biznesowe i influencerskie

Look i Beauty VISION w Poznaniu stało się dla firmy Pierre Rene świetną okazją do nawiązania wielu kontaktów biznesowych, jak i influencerskich, które są niezwykle istotne dla kolejnych etapów rozwoju marki. Bezpośrednie spotkania z klientami i partnerami handlowymi są dla firmy Pierre Rene bezcenną wartością każdej profesjonalnej imprezy branży kosmetycznej.

#Pierre Rene #kosmetyki Pierre Rene #akcesoria Pierre Rene #makijaż #kosmetyki do makijażu #trendy 2019 #makijaż 2019

Marka Pierre Rene Professional – poznaj ją bliżej
19.11.2018

Marka Pierre Rene Professional – poznaj ją bliżej

Kosmetyki Pierre Rene Professional - Co Je Wyróżnia Spośród Konkurencji?
16.05.2022

Kosmetyki Pierre Rene Professional - Co Je Wyróżnia Spośród Konkurencji?

Pierre Rene w Gdańsku – relacja z otwarcia punktu w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku
14.01.2019

Pierre Rene w Gdańsku – relacja z otwarcia punktu w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku