Cofnij
Marka Pierre Rene Professional – poznaj ją bliżej

Marka Pierre Rene Professional – poznaj ją bliżej

Na polskim rynku kosmetycznym marka Pierre Rene gości już od 25 lat. Od samego początku firma dąży do kreowania produktów zgodnie z oczekiwaniami klientek oraz najnowszymi trendami. Ostatnie lata przyniosły jej ogromny rozwój w dziedzinie akcesoriów i kosmetyków do makijażu. Firma kojarzona wcześniej głównie z imponującym wyborem lakierów do paznokci, obecnie oferuje profesjonalne kosmetyki do makijażu, po które chętnie sięgają także zawodowi wizażyści. Produkty są obecne na targach kosmetycznych, prezentują je na swoich kanałach znane blogerki specjalizujące się w branży beauty. Wysoka jakość kosmetyków została wielokrotnie doceniona nagrodami.

Jak to się zaczęło, czyli historia powstania marki Pierre Rene Professional

Ponad 25 lat temu pan Henryk de Lubicz Szeliski założył firmę Pierre Rene. Początkowo był to biznes rodzinny, obecnie firma zatrudnia kilkaset osób. Dzieło założyciela z powodzeniem prowadzą dalej jego synowe, Wojciech i Łukasz. Założyciel i prezes firmy podkreślał w wywiadach, że firma narodziła się z jego miłości do kolorów, którą odznaczał się już w dzieciństwie. Początkowo baza produktów nie była zbyt duża. Pierre Rene najmocniej kojarzono z lakierami do paznokci. Kilka lat temu marka została odświeżona i znacznie rozwinęła ofertę produktową.  Obecnie w sklepach można znaleźć kosmetyki Pierre Rene Professional do makijażu twarzy, oczu czy ust oraz profesjonalne akcesoria kosmetyczne. Marka produkuje kosmetyki coraz bardziej nowoczesne i stale dba o podnoszenie jakości wyrobów. Firma ogromną wagę przykłada do jakości i bezpieczeństwa swoich produktów. Posiada certyfikat GMP (Dobre Praktyki Produkcji Kosmetyków).

Gdzie znajdziesz produkty Pierre Rene Professional?

Firma każdego roku poszerza sieć dystrybucji, aby klientki mogły z łatwością znaleźć swoje ulubione kosmetyki. Do dyspozycji jest duża sieć sprzedaży tradycyjnej. Sklepy z produktami marki Pierre Rene Professional są zlokalizowane w wielu dużych centrach i pasażach handlowych. Dla ułatwienia zakupów został założony także markowy sklep internetowy. Dzięki niemu masz możliwość śledzenia wszelkich nowinek kosmetycznych, poznawania kolejnych topowych produktów i wyszukiwania korzystnych promocji z wygodnego miejsca przed komputerem.

Dlaczego warto zaufać marce Pierre Rene Professional?

Firma Pierre Rene przeszła w okresie działania ogromną metamorfozę. Produkty do makijażu domowego oraz profesjonalnego osiągają coraz wyższą jakość i śmiało pod tym względem mogą konkurować z najbardziej prestiżowymi markami. Asortyment stale się poszerza zgodnie z oczekiwaniami kobiet oraz panującymi w kosmetyce trendami. Każda pomadka czy podkład przechodzą szczegółowe badania, aby były bezpieczne dla zdrowia i nie wywoływały uczuleń. Produkty do kosmetyki kolorowej marki Pierre Rene Professional nie tylko zapewniają doskonały efekt wykonanego z ich pomocą makijażu, ale również pielęgnują cerę czy paznokcie. Wysoką jakość asortymentu zapewniają najlepsi na rynku dostawcy mas kosmetycznych z wielu krajów europejskich. Osiągnięcia w zakresie produktów kosmetycznych potwierdzają liczne nagrody branżowe, którymi została wyróżniona firma Pierre Rene, m.in. Oskar Kosmetyków, Perła Rynku Kosmetycznego oraz Qltowy Kosmetyk.

#Pierre Rene #kosmetyki Pierre Rene

Kosmetyki Pierre Rene Professional - Co Je Wyróżnia Spośród Konkurencji?
16.05.2022

Kosmetyki Pierre Rene Professional - Co Je Wyróżnia Spośród Konkurencji?

Pierre Rene w Gdańsku – relacja z otwarcia punktu w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku
14.01.2019

Pierre Rene w Gdańsku – relacja z otwarcia punktu w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku

Pierre Rene w Katowicach – relacja z otwarcia punktu w Galerii Katowickiej
16.05.2022

Pierre Rene w Katowicach – relacja z otwarcia punktu w Galerii Katowickiej