Lakier hybrydowy 3w1 – co warto wiedzieć?

Moda na lakiery hybrydowe trwa od kilku lat. Wiele kobiet nie wyobraża sobie powrotu do malowania paznokci zwykłym lakierem. Manicure hybrydowy to bardzo trwałe i wygodne rozwiązanie. Różnorodność kolorów i pyłków pozwalających uzyskać fantastyczne efekty jest ogromna. Dzięki temu w stylizacji ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. Nie da się ukryć, że staranny manicure hybrydowy wymaga czasu i umiejętności. Jednak dzięki lakierowi hybrydowemu 3w1 Ready&Go możesz cieszyć się pięknymi paznokciami w wyjątkowo łatwy sposób przy minimalnym nakładzie pracy.

Czym jest lakier hybrydowy 3w1?

Tradycyjna metoda wykonywania manicure hybrydowego wymaga odpowiedniego przygotowania płytki paznokcia i zastosowania kilku warstw kosmetyków. Najpierw nakłada się bazę, która utwardzana jest w świetle specjalnej lampy. Kolejnym krokiem jest aplikacja koloru i zdobień. Gdy paznokcie są pomalowane i udekorowane wzorkiem bądź innym elementem, maluje się je topem (top coat), którego zadaniem jest utrwalenie osiągniętego efektu. Na koniec paznokcie przecierane są tzw. cleanerem, czyli płynem do czyszczenia. Lakier hybrydowy 3w1 znacząco skraca ten proces, ponieważ łączy on trzy elementy: bazę, kolor oraz top coat.

Lakier hybrydowy 3w1 jak nakładać?

Specjalistyczny lakier hybrydowy jednofazowy jest niezwykle wygodny w użyciu. Z jego aplikacją poradzą sobie nawet początkujące miłośniczki paznokci hybrydowych. Jak zatem wygląda malowanie paznokci? Na przygotowaną płytkę paznokciową nanieś pierwszą cienką warstwę lakieru 3w1 Ready&Go. Wykonaj ten krok starannie, gdyż pierwsza warstwa odpowiada za trwałość manicure. Po utwardzeniu nałóż kolejną warstwę lakieru odpowiedzialną za ostateczny kolor. Lakier monofazowy nie wymaga przemywania cleanerem. Po wykonaniu opisanych czynności możesz cieszyć się pięknym i trwałym manicure!

Co zyskujesz, stosując lakier hybrydowy 3w1?

Najważniejszą korzyścią jest oszczędność czasu. Pomalowanie paznokci hybrydą 3w1 wykonasz znacznie szybciej niż klasyczną metodą. Nie musisz przecierać cleanerem pomalowanych i utwardzonych paznokci. Sklep internetowy z kosmetykami Pierre Rene oferuje lakiery hybrydowe 3w1 w stałej promocji -50%. To wspaniała okazja do wypróbowania kosmetyków Pierre Rene Professional! Zaletą lakierów 3w1 jest łatwość, w porównaniu ze zwykłymi hybrydami, z jaką zmywają się ze skórek przy paznokciach. Jeżeli lubisz szaleć z kolorami i szybko nudzisz się swoją stylizacją, lakier jednofazowy jest idealny dla Ciebie. Dzięki łatwości aplikacji produktu będziesz mogła szybko zmieniać barwę paznokci, kiedy tylko zechcesz. Wybierając lakier 3w1 Ready&Go oszczędzasz pieniądze, gdyż do wykonania manicure wystarczy Ci tylko jeden kosmetyk.

Lakier hybrydowy 3w1 - podsumowanie

Nowoczesna formuła jednofazowych lakierów Ready&Go z pewnością ułatwia wykonywanie manicure w domu. Brak formaldehydu, toluenu i DPB w składzie tych produktów zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania. Wybierając lakier hybrydowy 3w1 możesz wyjątkowo prosto i szybko pomalować paznokcie tak, jak lubisz.

Zapisz się
do newslettera
NA DZIEŃ DOBRY OTRZYMASZ
10 ZŁ NA ZAKUPY!
Dowiesz się o promocjach, akcjach specjalnych i najnowszych wydarzeniach.
* Kupon ważny przy zakupach powyżej 99zł