accessories

Products: 6
 1. Gel straight brush 8 mm
  Gel straight brush 8 mm
  Special Price 7.50 € Regular Price 15.00 €
 2. Hybrid Removing Wraps
  Hybrid Removing Wraps
  Special Price 5.00 € Regular Price 10.00 €
 3. Nail Remover
  Nail Remover
  11.00 €
 4. Nail Polish Dryer
  Nail Polish Dryer
  11.50 €
 5. Cuticle Nippers
  Cuticle Nippers
  9.00 €
 6. nail clippers
  nail clippers
  Special Price 3.75 € Regular Price 7.50 €

Cążki, pilniki i pozostałe akcesoria do paznokci i skórek

Wszelkie zabiegi pielęgnacyjne nie mogą obyć się bez odpowiedniego przygotowania płytki paznokcia. Zanim nałożysz odżywkę i lakier potrzebne Ci będą pilnik do paznokci, cążki do skórek i polerka. Dzięki nim oczyścisz płytkę oraz nadasz jej odpowiedni kształt. Na koniec, aby pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń, zastosuj zmywacz do paznokci bez acetonu. Zachęcamy do wyboru godnych zaufania produktów o wysokiej jakości.  Znajdziesz je w ofercie naszego sklepu.

Pełna pielęgnacja

Na przygotowaną wcześniej płytkę nałóż odżywkę do paznokci, która ją wzmocni. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko cążki do paznokci i skórek, zmywacze, ale także preparaty do wzmacniania, odżywiania i pielęgnacji paznokci. Na koniec nałóż lakier do paznokci w ulubionym kolorze i spryskaj go wysuszaczem, aby cieszyć się idealnym manicure.

Wybierz internetowy sklep z kosmetykami Pierre René. Znajdziesz tu najlepsze produkty do makijażu, manicure i pedicure. Zmywacz do lakieru i wiele innych artykułów kupisz u nas w atrakcyjnych cenach.