Lip gloss

Products: 14
 1. Lip Oil
  Lip Oil
  16.50 €
 2. COVER GLOSS (no. 01- 07)
  COVER GLOSS (no. 01- 07)
  16.50 €
 3. Matte Fluid Lipstick 10 ml (no. 01- 07)
  Matte Fluid Lipstick 10 ml (no. 01- 07)
  12.50 €
 4. MATTE FLUID LIPSTICK 6 ml (no. 04- 06)
  MATTE FLUID LIPSTICK 6 ml (no. 04- 06)
  5.00 €
 5. Cover Gloss no. 01 Blooming Almond
 6. Cover Gloss no. 02 Creme d'Nude
 7. Cover Gloss no. 03 Soft Shell
 8. Cover Gloss no. 07 Clear

Błyszczyk - przyjaciel każdej kobiety

Wydajny, dobrze kryjący błyszczyk to kosmetyk, którego nie powinno zabraknąć w torebce żadnej kobiety. Pasuje zarówno do pracy, jak i na specjalne okazje, takie jak spotkanie biznesowe, randka, czy kolacja z przyjaciółmi. Dodatkowo, jeśli wybierzesz błyszczyk do ust od Pierre René możesz liczyć nie tylko na podkreślenie warg, ale również, dzięki zawartości witamin w składzie, na ich pielęgnację. Tysiące kobiet pokochały nasze kosmetyki - i Ty dołącz do tego grona.

Jakiego błyszczyka szukasz?

Produkujemy kosmetyki do ust, których zadaniem jest sprostanie wszystkim potrzebom kobiet. Oferujemy szeroki wybór kolorów, o satynowym wykończeniu. Kremowa konsystencja błyszczyków łatwo się rozprowadza, a usta przez długi czas pozostają błyszczące i nawilżone. Nasze błyszczyki do ust przypadną do gustu każdej nowoczesnej kobiecie.

Perfekcyjny makijaż z Pierre René

Oprócz błyszczyków polecamy także pozostałe kosmetyki, z pomocą których wykonasz perfekcyjny makijaż. W naszej ofercie znajdziesz między innymi trendy pomadki do ust, a także dopasowane do nich kolorystycznie konturówki do ust. Zapraszamy do zakupów.