Partner w edukacji dla szkół

PROJEKT DLA SZKÓŁ WIZAŻU ORAZ SZKÓŁ WYŻSZYCH O KIERUNKU KOSMETYCZNYM LUB POKREWNYM


Marka Pierre Rene Professional rozpoczęła w roku 2015 projekt dla Partnerów w Edukacji w obrębie konceptu edukacyjnego skierowanego do szkół.

To nowatorski projekt dedykowany do szkół wizażu oraz szkół wyższych o kierunku kosmetycznym lub pokrewnym, łączący w jednym koncepcie zakres edukacyjno- marketingowy. Warto zwrócić uwagę na to połączenie, które gwarantuje Słuchaczkom w/w szkół dostęp do wiedzy merytorycznej i warsztatowej z zakresu trendów, technik oraz zasad wykonywania makijażu, a jednocześnie zapewnia firmom kosmetycznym dostęp do nowych, zaangażowanych Konsumentek…

Profesjonalne podejście oraz prowadzenie zajęć przez licencjonowanych Trenerów Teamu Szkoleniowego legitymujących się wieloletnim doświadczeniem na profesjonalnym rynku kosmetycznym gwarantuje sukces konceptu oraz ogromne zainteresowanie Właścicieli i Zarządów szkół.

Warto dodać, że marka Pierre Rene Professional angażuje się w przeszkolenie obsługi szkoły  pod kątem swoich produktów, a także zapewnia ekskluzywny mebel ekspozycyjny do pracowni wizażu wraz z wyposażeniem. Umowa współpracy gwarantuje obu stronom wymierne korzyści biznesowe. Słuchaczki mają również dostęp do certyfikowanych szkoleń oraz możliwość podjęcia dalszej indywidulnej współpracy w obrębie projektu Partner w Biznesie skierowanego do salonów kosmetycznych i ośrodków SPA.


KORZYŚCI BIZNESOWE DLA SZKÓŁ

  • ekskluzywny mebel ekspozycyjny do pracowni wizażu
  • kosmetyki kolorowe do prac podczas zajęć z makijażu
  • certyfikowane szkolenia dla Słuchaczek
  • zajęcia praktyczne z Trenerami marki

WYWIADY NASZYCH KLIENTÓW: