Premiera nowych produktów marki Pierre Rene Professional by Amelia Szczepaniak

Marka Pierre Rene Professional i influencerka Amelia Szczepaniak połączyli swoje siły w pracy nad nową kolekcją produktów do makijażu. Limitowana linia kosmetyków do podkreślania urody oczu i twarzy została zaprezentowana 17 maja 2019 r. w Warszawie, w trakcie uroczystego bankietu w restauracji First Floor.

Udana współpraca marki Pierre Rene Professional i Amelii Szczepaniak

Amelia Szczepaniak prowadzi cieszące się ogromną popularnością konto na Instagramie @amelia.szczepaniak, które obecnie obserwuje już ponad 266 tysięcy osób. Zdradza na nim tajniki efektownego makijażu wykonywanego między innymi kosmetykami marki Pierre Rene Professional. Ambasadorką marki Amelia Szczepaniak została w 2018 roku, a od października rozpoczęła się praca nad nową linią produktów do makijażu kolorowego. Każdy szczegół kolekcji opracowywany był wspólnie, a influencerka podejmowała ostateczne decyzje dotyczące finałowej wersji spersonalizowanych pod nią kosmetyków.

Wyjątkowa kolekcja kosmetyków Pierre Rene Professional by Amelia Szczepaniak

W skład kolekcji wchodzą takie produkty, jak PINCH ME EYESHADOW PALETTE by Amelia Szczepaniak – paleta cieni do powiek, SHINE ME STROBE & CONTOUR PALETTE by Amelia Szczepaniak – paleta do konturowania, Daily Me by Amelia Szczepaniak – sztuczne rzęsy podkreślające oprawę oczu do dziennego makijażu oraz Insta Me by Amelia Szczepaniak – sztuczne rzęsy pasujące do wieczorowych kreacji na specjalne wyjścia. W palecie PINCH ME EYESHADOW PALETTE by Amelia Szczepaniak można znaleźć cienie do makijażu dziennego i wieczorowego, utrzymane zarówno w ciepłych, jak i zimnych tonacjach, dzięki czemu dopasują się one do każdego typu urody. SHINE ME STROBE & CONTOUR PALETTE by Amelia Szczepaniak to z kolei paleta, w której znajdziemy dwa rozświetlacze o pięknym, złocistym i różowym połysku do stosowania na kości policzkowe oraz wewnętrzny kącik oka, a także bronzer. Specjalnie dobrany, niezbyt ciemny odcień tego kosmetyku idealnie sprawdzi się do konturowania twarzy. Ręcznie robione sztuczne rzęsy na dzienne i wieczorowe wyjścia pięknie wydłużą oraz zagęszczą naturalne włoski. Delikatnie się w nie wtopią dzięki wyjątkowo miłej i lekkiej strukturze.

Entuzjastyczne przyjęcie kolekcji kosmetyków Pierre Rene Professional by Amelia Szczepaniak

Niedawno otwarta restauracja First Floor na warszawskiej Woli stała się miejscem, gdzie został zaprezentowany po raz pierwszy zestaw kosmetyków Pierre Rene Professional by Amelia Szczepaniak. W wydarzeniu transmitowanym na żywo na Instagramie Pierre Rene Professional brały udział najpopularniejsze polskie blogerki i instagramerki specjalizujące się w branży beauty, wśród nich Red Lipstick Monster. Entuzjastycznie przyjętą kolekcję można już kupić w sklepie internetowym marki Pierre Rene Professional oraz na wyspach kosmetycznych w dużych centrach handlowych, otwartych ostatnio w Galerii Katowickiej oraz Galerii Bałtyckiej w Gdańsku.

Uwaga: kolekcja jest limitowana, dlatego wszystkim wielbicielkom oferty marki Pierre Rene Professional i Amelii Szczepaniak radzimy pospieszyć się z jej zakupem!

Zapisz się
do newslettera
NA DZIEŃ DOBRY OTRZYMASZ
10 ZŁ NA ZAKUPY!
Dowiesz się o promocjach, akcjach specjalnych i najnowszych wydarzeniach.
* Kupon ważny przy zakupach powyżej 99zł