Pokaz mody z Pierre Rene Professional w Ustce

Na pożegnanie lata, 24 sierpnia 2019 roku w Ustce, odbył się uliczny pokaz mody, którego głównym sponsorem była marka Pierre Rene Professional. Ustka jest miejscem szczególnie bliskim polskiej marce kosmetycznej zdobywającej coraz większe uznanie nie tylko w kraju, ale i na świecie. To właśnie w tym mieście mieści się siedziba Pierre Rene Professional. 

Pierre Rene Professional wpiera młodych projektantów mody

Sierpniowy pokaz mody w Ustce był okazją do podziwiania kreacji młodych polskich projektantów. Swoje kolekcje zaprezentowali m.in. gdyńska projektantka Karolina Kalska tworząca z myślą o kobietach ceniących niestandardowe i unikalne połączenia kolorów, tkanin i printów, Patryk Wojciechowski – finalista programu Projekt Runway i Aleksandra Kobielak – Mistrzyni Świata Fitness w 2000 roku, od lat łącząca z powodzeniem świat sportu i mody. Wizażyści współpracujący z firmą Pierre Rene Professional przygotowali makijaże dla wszystkich modelek oraz modeli, którzy prezentowali stroje młodych projektantów na wybiegu zlokalizowanym na Promenadzie Nadmorskiej w Ustce.

Ambasadorki Pierre Rene Professional w Ustce

Letnie święto mody w Ustce przyciągnęło tłumy osób zainteresowanych współczesną modą, które mogły również spotkać współpracujące z marką Pierre Rene Professional blogerki branży beauty. @inchidris oraz @havrii również były autorkami efektownych make-up’ów dla wszystkich modelek i modeli prezentujących kreacje młodych polskich projektantów. Używały do tego m.in. kosmetyków z serii Palette Match System Pierre Rene pozwalających na dobranie cieni do powiek, róży czy pudrów do każdego typu urody oraz indywidualnych upodobań.

Maciej Zień gwiazdą pokazu mody w Ustce

Na zakończenie pokazu mody w Ustce swoją najnowszą kolekcję zaprezentował Maciej Zień, będący gwiazdą tego wieczoru. Urodzony w Lublinie projektant jest laureatem prestiżowej nagrody Belvedere International Achievement Award otrzymanej w 2004 roku, która jest przyznawana młodym utalentowanym ludziom u progu międzynarodowej kariery. Jego talent potwierdziły dokonania w kolejnych latach. Swoje kolekcje Maciej Zień wystawiał m.in. podczas paryskich tygodni mody prêt-à-porter, a 2009 roku otrzymał nagrodę „Projektant z klasą” w trakcie gali Doskonałość Mody magazynu „Twój Styl”. Tworzył kostiumy do przedstawień prezentowanych w Operze Narodowej, a od 2010 roku pełni funkcję kreatora wizerunku na czerwonym dywanie Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. 

Pierre Rene Professional – jakość dla profesjonalistów

Kosmetyki marki Pierre Rene są coraz powszechniej doceniane przez wizażystów w Polsce i na świecie przygotowujących makijaże okolicznościowe oraz artystyczne. Istniejąca od 20 lat firma jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się na polskim rynku kosmetycznym dzięki innowacyjnemu i profesjonalnemu podejściu do biznesu. Wysoką jakość produktów marki - nie tylko upiększających, ale przede wszystkim pielęgnujących skórę - potwierdził sierpniowy pokaz mody w Ustce. W trakcie wydarzenia olśniewające stylizacje zostały dopełnione przez efektowne makijaże wykonane wyłącznie kosmetykami firmy Pierre Rene. 

Zapisz się
do newslettera
NA DZIEŃ DOBRY OTRZYMASZ
10 ZŁ NA ZAKUPY!
Dowiesz się o promocjach, akcjach specjalnych i najnowszych wydarzeniach.
* Kupon ważny przy zakupach powyżej 99zł