Pierre Rene na Beauty Fair w Katowicach

W przedostatni weekend listopada, w dniach 23-24.11.2019 r., firma Pierre Rene po raz kolejny gościła w Katowicach na targach kosmetycznych Beauty Fair. Stoisko, na którym prezentowane były kosmetyki z linii Pierre Rene Professional cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród odwiedzających targi. Dla naszych gości jak zwykle przygotowaliśmy również specjalne atrakcje.

Beauty Fair – największe branżowe wydarzenie kosmetyczne w Katowicach

 Targi branżowe Beauty Fair odbyły się już po raz 19. w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Przyciągnęły mnóstwo profesjonalnych marek, a także wszystkich, których interesują nowinki kosmetyczne, pokazy i szkolenia czy bogaty program edukacyjny. W trakcie targów docenieni zostają również lokalni profesjonaliści działający w województwie śląskim w branży beauty i fitness. Otrzymują oni nagrody przyznawane Mistrzom Urody w plebiscycie organizowanym przez „Dziennik Zachodni”.

Sukces firmy Pierre Rene w Katowicach

Stoisko firmy Pierre Rene w Katowicach przyciągnęło jak zawsze dużą liczbę zainteresowanych, zarówno profesjonalnie zajmujących się makijażem i ceniących sobie bogatą ofertę marki, jak i wielbicielki kosmetyków tworzonych z dbałością o jakość, głównie z naturalnych składników. W trakcie targów Beauty Fair odwiedzający stoisko firmy Pierre Rene mieli okazję skorzystać z porad wizażystki i dobrać kosmetyki odpowiednie dla swojego typu urody. Nie brakło również chętnych do wykonania darmowych, profesjonalnych makijaży, które pozwalały „na żywo” ocenić indywidualne dopasowanie kosmetyków z linii Pierre Rene Professional.

W ofercie stoiska marki Pierre Rene można było wypróbować i kupić kosmetyki zarówno ze stałej oferty firmy pozwalające na wykonanie pięknego makijażu oczu, twarzy i ust, a także zadbanie o paznokcie, jak i kolekcje specjalne. Wśród nich: kolekcję produktów stworzonych we współpracy z ambasadorką marki – Amelią Szczepaniak – By Amelia obejmującą kosmetyki do malowania oczu, konturowania i podkreślania rzęs w ciągu dnia oraz na specjalne okazje.

Wydarzenie specjalne z udziałem Pierre Rene

W trakcie katowickich targów odbyły się mistrzostwa makijażu organizowane przez Olafa Tabaczyńskiego - Mistrza Świata Makijażu Profesjonalnego w Dusseldorfie i Mistrza Polski Makijażu i Stylizacji, dyrektora artystycznego i właściciela Akademii Wizażystyki „MAESTRO”. To właśnie marka Pierre Rene ufundowała nagrody zarówno dla zwycięzców zawodów, jak i wszystkich uczestników, którzy zdecydowali się na zaprezentowanie swoich umiejętności w mistrzostwach.

Drugiego dnia targów na scenie THE MAKEUP DAY odbywały się pokazy makijaży. Wzięła w nich udział wizażystka marki Pierre Rene – Anna Poniatowska. Z tej okazji przygotowała specjalny makijaż na gorące, karnawałowe noce, wykonany metodą Cut Crease. Ten mocny makijaż, stawiający przede wszystkim na podkreślenie oczu, to prawdziwe dzieło przyciągające uwagę między innymi mocno zaakcentowanymi rzęsami oraz grubą, przedłużoną kreską wychodzącą poza zewnętrzny kącik oka.

Zapisz się
do newslettera
NA DZIEŃ DOBRY OTRZYMASZ
10 ZŁ NA ZAKUPY!
Dowiesz się o promocjach, akcjach specjalnych i najnowszych wydarzeniach.
* Kupon ważny przy zakupach powyżej 99zł