Nowy projekt marki Pierre Rene – MAKEUP CAMP

13 lipca 2019 roku ruszyła w trasę przyczepa makijażowa marki Pierre Rene. Nowy projekt firmy - MAKEUP CAMP - pozwala nie tylko na zakup kosmetyków, ale też skorzystanie z porad wizażowych czy spotkanie z influencerkami współpracującymi stale z marką jako jej ambasadorki. 

MAKEUP CAMP – spotkaj się z marką Pierre Rene w Polsce i na świecie

Mobilny punkt marki Pierre Rene to najnowszy projekt firmy, która stara się wykorzystywać najnowocześniejsze sposoby dotarcia do swoich klientek. MAKEUP CAMP – makijażowa przyczepa firmy – będzie podróżować po Polsce i świecie. Oferuje nie tylko możliwość zakupu produktów marki, ale również skorzystania z porad wizażowych i dobrania odpowiednich kosmetyków, uwzględniających indywidualny typ urody i preferencje klientek. Wszyscy chętni mogą także skorzystać z wykonania darmowych makijaży dla Pań i Panów z wykorzystaniem produktów obu marek kosmetycznych firmy: Pierre Rene Professional i MIYO.

Makeup Camp Ustka

MAKEUP CAMP w Ustce

Srebrzystej, przypominającej nieco pojazd kosmiczny, przyczepy makijażowej Pierre Rene nie można było nie zauważyć. Ustawiony na promenadzie nadmorskiej MAKEUP CAMP pojawił się w Ustce 13 lipca w ramach Columbus Festiwalu Wiatru, w trakcie którego prezentowane były pokazy akrobacji lotniczych i motoparalotniowych. Działając od południa, ekipa wizażystów Pierre Rene oferowała wszystkim chętnym spersonalizowany dobór kosmetyków, darmową stylizację brwi oraz pokazy prezentujące makijażowe tricki i tajniki. Klienci i klientki Pierre Rene mogli także skorzystać z oferty wykonania barwnych festiwalowych makijaży, które poprawiały humor podczas odbywającego się wieczorem koncertu Kamila Bednarka. 

Letnie spotkania z marką Pierre Rene

Przez całe lato przyczepa makijażowa MAKEUP CAMP będzie gościć w polskich miastach, zapraszając do zakupu kosmetyków i na specjalne wydarzenia. 25 lipca przyczepa pojawi się w Gdańsku, przed Galerią Bałtycką, a 27 lipca – w Katowicach, przed Galerią Katowicką. W obu tych miejscach działają stale wyspy z kosmetykami marki Pierre Rene. Oba wyjazdy będą związane z premierą najnowszego produktu stworzonego przez markę MIYO we współpracy z instagramerką BeautyVTricks – Insta Glow Palette. BeautyVTricks, czyli Vanessa Wilczewska, znana ze swoich pełnych blasku makijaży, razem z MIYO stworzyła paletkę zawierającą 5 brokatowych cieni, brokat do ciała i 2 rozświetlacze idealne dla każdej karnacji. 25 lipca w Gdańsku, a 27 lipca w Katowicach będzie można sprawdzić, jak z ich wykorzystaniem stworzyć efektowny makijaż. 

W dniach 3 i 4 sierpnia 2019 roku przyczepa makijażowa MAKEUP CAMP powróci natomiast do Ustki. Tutaj na promenadzie nadmorskiej wraz z ekipą wizażystów Pierre Rene pojawi się instagramerka i influencerka Amelia Szczepaniak, która w 2018 roku została ambasadorką marki. Będzie wykonywać makijaże kosmetykami z kolekcji Pierre Rene Professional by Amelia Szczepaniak. Limitowana linia kosmetyków została pierwszy raz zaprezentowana publicznie 17 maja 2019 r. i cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientek marki. W kolekcji znalazły się bowiem produkty do wykonywania zarówno codziennego, jak i wieczorowego makijażu: paleta cieni do powiek oraz do konturowania, a także sztuczne rzęsy podkreślające oprawę oczu na co dzień i na uroczyste wyjścia. 

Zapraszamy do letnich spotkań z przyczepą makijażową marki Pierre Rene Professional!

Zapisz się
do newslettera
NA DZIEŃ DOBRY OTRZYMASZ
10 ZŁ NA ZAKUPY!
Dowiesz się o promocjach, akcjach specjalnych i najnowszych wydarzeniach.
* Kupon ważny przy zakupach powyżej 99zł