Mikołajki i pierwsze urodziny wyspy kosmetycznej Pierre Rene w Gdańsku

Rok po otwarciu wyspy kosmetycznej firmy Pierre Rene w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, świętowaliśmy jednocześnie Mikołajki i pierwsze urodziny stacjonarnego stoiska z produktami z linii Pierre Rene Professional. Z tej okazji dla naszych klientów przygotowaliśmy moc atrakcji utrzymanych w świątecznej atmosferze.

Pierwsze urodziny wyspy kosmetycznej Pierre Rene w Gdańsku

6 i 7 grudnia 2019 roku wyspa kosmetyczna firmy Pierre Rene, otwarta rok temu w Gdańsku, w Galerii Bałtyckiej, obchodziła pierwsze urodziny. Rocznicę połączyliśmy z przypadającymi na 6. grudnia Mikołajkami tworząc razem z naszymi wizażystkami i hostessami prawdziwie świąteczną atmosferę. Nasi goście mogli na miejscu spróbować smakołyków: słodkich babeczek, donutów, serników, lizaków i innych pyszności utrzymanych w klimacie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Wyjątkową atrakcją była również możliwość skorzystania z profesjonalnych, bezpłatnych porad w trakcie doboru kosmetyków. Pozwalało to na dobranie idealnego odcienia kosmetyków do kolorytu skóry i indywidualnych cech urody każdej klientki. Wszystkie chętne panie mogły także oddać się w ręce wizażystek, które wykonywały darmowe makijaże świąteczno-mikołajkowe. Dzięki temu klientki na miejscu sprawdzały, jak kosmetyki z linii Pierre Rene Professional pasują do ich typu urody. Dla odwiedzających stoisko Pierre Rene firma przygotowała również konkursy, w których można było wygrać specjalne kalendarze adwentowe o wartości ponad 450 zł.

Kosmetyki Pierre Rene dostępne w sprzedaży stacjonarnej

Punkt sprzedaży – wyspa kosmetyczna firmy Pierre Rene został otwarty w 2018 roku w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie klientek na możliwość dokonania stacjonarnych zakupów kosmetyków polskiej marki. Otwarta na poziomie -1 Galerii Bałtyckiej wyspa oferująca produkty z linii Pierre Rene Professional już od roku cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkanek Gdańska oraz odwiedzających to miasto turystów. Produkowane w Polsce kosmetyki firmy Pierre Rene zyskały bowiem uznanie nie tylko w kraju, ale i na świecie dzięki wysokiej jakości i wykorzystaniu przede wszystkim naturalnych składników. Kosmetyki do makijażu kolorowego Pierre Rene Professional nie tylko upiększają, ale i pielęgnują skórę, co powoduje, że doceniają je znane osoby z branży beauty w Polsce.

Wyspa kosmetyczna Pierre Rene w Gdańsku to kolejne stacjonarne stoisko firmy umożliwiające nie tylko zakup kosmetyków „od ręki”, ale również skorzystanie na miejscu z porad profesjonalnych konsultantek wizażu. Z chęcią pomagają one klientkom dobrać odcień podkładu do kolorytu skóry, dopasować pomadkę na co dzień i na specjalne okazje lub złożyć z bogatej palety 112 magnetycznych cieni Pierre Rene Professional własną, wygodną w użyciu Palette Match System. Dzięki temu kolorowy makijaż staje się przyjemnością na co dzień, wydobywając naturalne piękno używającej kosmetyków Pierre Rene Professional kobiety i dbając skutecznie o zdrowie i efektowny wygląd jej skóry.

Zapisz się
do newslettera
NA DZIEŃ DOBRY OTRZYMASZ
10 ZŁ NA ZAKUPY!
Dowiesz się o promocjach, akcjach specjalnych i najnowszych wydarzeniach.
* Kupon ważny przy zakupach powyżej 99zł