Klej do cieni Glitter Prime od Pierre Rene – test i recenzja

Wyjątkowe okazje wymagają specjalnych kosmetyków. Klej do cieni Glitter Prime Pierre Rene to produkt, który pozwala uzyskać trwale i bardziej intensywne efekty nakładania sypkich pigmentów czy cieni do powiek. Dostępny w korzystnej cenie, klej do cieni Glitter Prime może być wykorzystany do makijażu wieczorowego lub imprezowego. Czym charakteryzuje się działanie kosmetyku i jak można go stosować? Oto test i recenzja sprawdzające właściwości kleju do cieni od marki Pierre Rene Professional.

Klej do cieni Glitter Prime Pierre Rene – test produktu

Kosmetyki polskiej marki Pierre Rene Professional, dzięki swojej wysokiej jakości i starannemu dobraniu składników nie tylko upiększających, ale też pielęgnujących skórę, zyskują coraz większą popularność wśród wielbicielek efektownego makijażu. Klej do cieni Glitter Prime Pierre Rene to produkt pozwalający na utrzymanie na dłużej cieni na powiekach bądź drobinek brokatu używanych do makijażu na specjalne okazje. Kosmetyk sprawdzi się doskonale w trakcie szampańskiej nocy sylwestrowej lub podczas eleganckiego bankietu. 

Dostępny w praktycznej, wygodnej w użyciu tubce o minimalistycznym designie, klej do cieni Glitter Prime może być używany do pigmentów sypkich oraz cieni do powiek. Dzięki swojej transparentności nie zabarwia w żaden sposób powiek. Pozwala natomiast zapanować nad każdą błyszczącą drobinką używaną do makijażu, zapobiega osypywaniu się nałożonych produktów i zwiększa intensywność ich odcieni. Jest przy tym bardzo wydajny. Wystarczy nanieść palcem niewielką ilość kleju w miejscu, gdzie planujemy nałożyć cienie lub brokat. Kiedy poczujemy jego wysychanie, nakładamy na niego kolorowe produkty do makijażu oczu. Tubka, w której znajduje się 10 ml produktu, powinna wystarczyć na bardzo długi czas. 

Recenzja kleju do cieni Glitter Prime Pierre Rene

Ogromnymi zaletami kleju do cieni Glitter Prime Pierre Rene są przede wszystkim jego lekka konsystencja i transparentność. Produkt nie tworzy na powiekach nieprzyjemnej, ściągającej skórę skorupy i nie zmienia ich koloru. Nałożone na warstwę kleju kolorowe pigmenty trzymają się przez cały dzień, bez osypywania i wałkowania. 

W pierwszym momencie po aplikacji żelu można odczuć lekki alkoholowy zapach, który jednak ulatnia się wraz z wysychaniem kosmetyku i już po kilku chwilach jest niewyczuwalny. Wydajność i trwałość kleju do cieni Glitter Prime Pierre Rene powoduje, że z powodzeniem może on zastąpić droższe produkty tego typu. Korzystna cena pozwoli na jego zakup nawet klientkom przeznaczającym ograniczony budżet na kosmetyki do makijażu.

Podobnie jak wiele innych produktów marki Pierre Rene Professional, klej do cieni Glitter Prime jest kosmetykiem vegan friendly. W jego składzie nie znajdziemy żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego. Nie był także testowany na zwierzętach. To kolejna trafiona propozycja marki Pierre Rene Professional dla klientek, które cenią sobie makijaż, ale wykonywany zgodnie z ideami, jakimi kierują się w codziennym życiu. Mogą one wreszcie zadbać o siebie, wybierając produkty o wysokiej jakości i powstające bez szkodliwego wpływu na środowisko naturalne. 

Zapisz się
do newslettera
NA DZIEŃ DOBRY OTRZYMASZ
10 ZŁ NA ZAKUPY!
Dowiesz się o promocjach, akcjach specjalnych i najnowszych wydarzeniach.
* Kupon ważny przy zakupach powyżej 99zł