Insta Beauty Academy z firmą Pierre Rene

W prawdziwie jesiennym klimacie spotkały się wielbicielki piękna doceniające siłę mediów społecznościowych. Urokliwe wnętrza ART HOTEL w Warszawie w trakcie Insta Beauty Academy zorganizowanej z inicjatywy firmy Pierre Rene wypełniły miłośniczki efektownego makijażu, wizażystki i blogerki. 3 i 4 października 2019 roku mogły poznać nie tylko najnowsze trendy makijażowe, ale także tajemnice działań biznesowych w branży kosmetycznej. 

O pięknie na warszawskiej Pradze

Butikowy Art Hotel przy ulicy Stalowej to wyjątkowe miejsce stworzone w zrewitalizowanej kamienicy na warszawskiej Pradze. Wraz z przygotowanymi specjalnie na Insta Beauty Academy jesiennymi dekoracjami stał się pięknym tłem dla prezentacji kosmetyków Pierre Rene oraz spotkań z zaproszonymi gośćmi. 

Pierre Rene w mediach społecznościowych

Pierre Rene to polska marka, która od początku swojej popularności rosnącej w mediach społecznościowych docenia siłę ich wpływu i możliwość dotarcia do swoich klientów w bardziej bezpośredni sposób. Konta Pierre Rene na Youtube, Instagramie i Facebooku pozwalają odkryć tajniki efektownych makijaży prezentowanych przez popularne osobowości mediów społecznościowych. Współpraca z blogerkami z branży beauty zaowocowała również m.in. powstaniem linii kosmetyków By Amelia stworzonych z Amelią Szczepaniak czy Lips Outfit Box - produktów do makijażu ust sygnowanych przez @msheraofficial, @basia_be oraz @im.nikki. Cieszą się one ogromnym uznaniem wśród innych blogerek i intagramerek, a także zbierają mnóstwo pozytywnych recenzji na prowadzonych przez nie kanałach społecznościowych. Zdobytą przez 20 lat działalności wiedzą i doświadczeniem w kreowaniu trendów w kosmetyce Pierre Rene postanowiło w październiku podzielić się z miłośniczkami makijażu w ramach wydarzenia Insta Beauty Academy na warszawskiej Pradze. 

Znane blogerki i wizażystki na Insta Beauty Academy

Insta Beauty Academy poprowadził Stysio – zyskujący coraz większą popularność polski „beauty boy”. Pasjonujący się makijażem tancerz i youtuber Staś Wołosz, dzięki swoim umiejętnościom wizażowym, porównywany jest już do takich zagranicznych guru makijażu, jak Jeffree Star oraz James Charles. Wśród gości dwudniowego wydarzenia nie zabrakło znanych blogerek, m.in. Wanessy Wilczewskiej, która stworzyła z kolei spersonalizowaną kolekcję kosmetyków dla MIYO - linii Pierre Rene Professional skierowanej do młodych kobiet lubiących bawić się makijażem. 

Dwa dni wydarzenia Insta Beauty Academy zostały podzielone tematycznie na część biznesową oraz wizażową. 3 października o współpracy z firmami, budowaniu zasięgów w internecie, jakości sprzętu i częstotliwości publikacji opowiadała znana polska makijażystka – Klaudia Owczarek. 4 października uczestnicy Insta Beauty Academy mogli natomiast obejrzeć pokaz makijażu Colour Glamour Makeup wykonywanego przez inną popularną wizażystkę – Kamilę Patynę – oraz wziąć udział w warsztatach przez nią prowadzonych, do których Pierre Rene zapewniła kosmetyki oraz pędzle do makijażu. 

Zapisz się
do newslettera
NA DZIEŃ DOBRY OTRZYMASZ
10 ZŁ NA ZAKUPY!
Dowiesz się o promocjach, akcjach specjalnych i najnowszych wydarzeniach.
* Kupon ważny przy zakupach powyżej 99zł