BAZA żel podkładowy

Pojemność 6g / 0.21 oz.

17,99 zł

9,00 zł

BAZA żel podkładowy

Żel podkładowy - baza pod lakier kolorowy. Zwiększa przyczepność lakieru do płytki paznokcia oraz przedłuża jego trwałość.

Sposób aplikacji: nałóż za pomocą pędzelka warstwę preparatu na paznokcie. Patyczkiem usuń nadmiar żelu z naskórka. Utwardzaj pod lampą LED 30 sekund, pod lampą UV 2 minut.


Skład: TETRAHYDROFURFURYL METHACRYLATE, DI-HEMA TRIMETHYLHEXYL DICARBAMATE, PPG-5 METHACRYLATE, NITROCELLULOSE, HEMA, HYDROXYPROPYL METHACRYLATE, ACETONE, ETHYL TRIMETHYLBENZOYL PHENYLPHOSPHINATE, HYDROXYCYCLOHEXYL PHENYL KETONE, ACRYLIC ACID

Vegan friendly: Tak

Recenzje klientów
Niestety u mnie baza się nie trzymała na paznokciach. Ale tylko dlatego że mam miękkie paznokcie. Na miękkich paznokciach ta baza nie będzie się trzymać. Ale za to bardzo dobra jest baza budująca i nie ma z nią żadnego problemu. Bardzo ładnie utwardza płytkę i dobrze się trzyma. Zatem jeśli ktoś ma miękkie paznokcie to lepsza będzie baza budująca. Jeśli nie mamy problemów z miękką płytką, to ta baza będzie na pewno dobra i nie będzie żadnych problemów z trwałością czy przyczepnością. Trzeba dobrze dobrać bazę to paznokci jakie posiadamy :)
Po dwoch latach walczenia z uczuleniem kupilam baze i top i uczulenia nie mam :) a top jest najlepszy jaki mialam od 7 lat :)
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować

Dostawa gratis

przy zamówieniu od 180 zł na terytorium Polski


10,99 zł - Poczta Polska odbiór w punkcie (transport 48h)

11,99 zł - Kurier Pocztex (transport 48h)

12,99 zł - Kurier InPost (transport 24-72h)

13,99 zł - Paczkomaty InPost (transport 24-72h)

16,99 zł - Kurier Pocztex POBRANIE (48h)