Kosmetyki

Twarz

Pierre René Professional to profesjonalne produkty do wykonania pełnego makijażu twarzy dla każdej Kobiety, jak i dla Wizażystów. Szeroka gama typów i odcieni kosmetyków pozwala stworzyć doskonały makijaż na każdą okazję. Nowatorskie formuły, nowoczesny, ergonomiczny design oraz doskonała jakość to gwarancja perfekcyjnego wyglądu twarzy w każdej sytuacji.

Oczy

Pierre René Professional to profesjonalne produkty do makijażu oczu. Dzięki wysokiej pigmentacji, wielogodzinnej trwałości i szerokiej gamie kolorystycznej pozwalają uzyskać wyjątkowe efekty w makijażu. Zawsze podążające za trendami odcienie, nowatorskie rozwiązania aplikacyjne oraz możliwość indywidualanej kreacji kolorów spełnią oczekiwania o idealnym makijażu oka.

Usta

Pierre René Professional to profesjonalne produkty umożliwiające wykonanie pełnego makijażu ust. Optymalna kompozycja długotrwałych, a jednocześnie nawilżających formuł, wysokie napigmentowanie oraz mnogość odcieni zapewnią perfekcyjny makijaż ust na każdą okazję. Jakość pigmentów potwierdzona również przez zawodowych Makijażystów.

Paznokcie

Pierre René Professional to profesjonalne produkty do wykonania klasycznego oraz hybrydowego manicure/pedicure. Nasze lakiery do paznokci spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Pań, gwarantując doskonałą jakość, trwałość, kolor i połysk, a także bezpieczeństwo stosowanych komponentów. Seria hybrydowa to idealna alternatywa dla manicure z salonu kosmetycznego.

Akcesoria

Pierre René Professional to również znakomite profesjonalne pędzle, akcesoria kosmetyczne oraz wyposażenie dla Wizażystek. Akcesoria są wykonane z wysokiej klasy materiałów, gwarantują łatwą i skuteczną aplikację kosmetyków oraz bezpieczeństwo stosowania. Rekomendujemy także zawodowe kufry do wykonywania makijaży wraz z wyposażeniem.

Medic laboratorium

Pierre René Professional to dermokosmetyki do pielęgnacji i makijażu oparte o farmaceutyczne formuły dedykowane marce Pierre René Medic Laboratorium. Medic to linia o skoncentrowanych skutecznych składnikach aktywnych, podanych w profesjonalnych aseptycznych opakowaniach oraz linia kosmetyków do dermomakijażu.

Palety

Profesjonalne palety do makijażu twarzy, umożliwiające indywidualny dobór kolorów pudrów, róży i korektorów oraz konturowania owalu twarzy a także palety cieni do powiek z idealną pigmentacją barw. Sprawdzą się idealnie zarówno podczas codziennego makijażu, jak i pracy zawodowej.