Test i recenzja tuszu 3 w 1 Super Curly

Tusz do rzęs jest najczęściej używanym przez kobiety kosmetykiem kolorowym. Panie są skłonne wyjść z domu bez pomadki na ustach czy podkładu, jednak wiele z nich nie czuje się komfortowo bez wytuszowanych rzęs. Idealny tusz ma głęboki kolor, właściwą konsystencję i wygodną szczoteczkę. Dzięki niemu rzęsy są pięknie podkreślone, nie mają na sobie grudek kosmetyku, a włoski nie są posklejane. Jak zatem poradzi sobie z rzęsami Tusz 3 w 1 Super Curly? Sprawdźmy!

Opakowanie tuszu 3 w 1 Super Curly - pierwsze wrażenie

Tusz do rzęs 3 w 1 Super Curly opakowany jest w elegancki pojemniczek w barwach złota oraz czerni. Jego wygląd kojarzy się z luksusem i jest bardzo przyjemny dla oka. Po odkręceniu ukazuje się szczoteczka o wygiętym w specyficzny sposób kształcie, co sprawia, że kosmetyk posiada właściwości podkręcające rzęsy. Tusz do rzęs dostępny jest w opakowaniu o pojemności 15 ml. Jest to optymalna ilość kosmetyku, pozwalająca zużyć go przed upływem terminu ważności. Tusz 3 w 1 dostępny jest w klasycznym kolorze czerni. Jego odcień zaskakuje głębią i nasyceniem pigmentem. Kosmetyk ma ponadto fantastyczną konsystencję. Jest odpowiednio rzadki, by wygodnie się nim malowało, ale wystarczająco gęsty, by skutecznie pogrubić rzęsy.

Jak wygląda aplikacja tuszu 3 w 1 Super Curly?

Szczoteczka, dzięki poręcznemu uchwytowi, dobrze leży w dłoni i nabiera odpowiednią do wykonania makijażu ilość kosmetyku. Wystarczy jedno pociągnięcie, aby uzyskać naturalny efekt przyciemnionych, pogrubionych i podkręconych rzęs. Wyglądają one niezwykle naturalnie i są dobrze porozdzielane. Jeżeli jesteś fanką makijaże typu nude, pojedyncza warstwa tuszu 3 w 1 Super Curly wystarczy, aby podkreślić rzęsy. Osoby, które lubią mocniejszy efekt, powinny nałożyć kolejną warstwę kosmetyku. Jej aplikacja wzmaga efekt pogrubienia i podkręcenia rzęs, jednak nie powoduje nadmiernego obciążenia oka czy powstawania grudek i sklejek. Rzęsy maluje się bardzo wygodnie, szczoteczka wychwytuje nawet drobne włoski rosnące przy wewnętrznych kącikach oczu i starannie pokrywa je tuszem. Dzięki ergonomicznemu kształtowi, bardzo łatwo nią manewrować w czasie wykonywania makijażu.

Trwałość tuszu i komfort w ciągu dnia

Istotną cechą dobrego tuszu do rzęs jest jego trwałość. Pomimo efektu wyraźnie pogrubiającego rzęsy po nałożeniu trzech warstw kosmetyku, tusz 3 w 1 Super Curly przez cały dzień spisuje się idealnie. Rzęsy są pięknie rozdzielone, a kosmetyk nie osypuje się na policzki i nie zostawia smug nad górną powieką. Mankamentem wielu tuszy są kruszące się w ciągu dnia czubki rzęs. W przypadku tuszu 3 w 1 Super Curly nic takiego nie ma miejsca, a rzęsy wyglądają świeżo od rana do wieczora.

Test tuszu 3 w 1 Super Curly - podsumowanie

Zgodnie z obietnicą firmy Pierre Rene, tusz 3 w 1 Super Curly pozwala na pogrubienie, podkręcenie i piękne rozczesanie rzęs w czasie aplikacji. Opakowanie tuszu może stanowić ozdobę kosmetyczki. Kosmetyk zapewnia utrzymanie precyzyjnego makijażu rzęs przez cały dzień, ma także wspaniały i intensywny odcień czerni. Stosowanie tuszu 3 w 1 Super Curly to prawdziwa przyjemność, gdyż dzięki specjalnie ukształtowanej szczoteczce z łatwością nakłada się odpowiednią ilość kosmetyku. Podkręcenie i pogrubienie rzęs jest wyraźne, w znakomity sposób dodaje spojrzeniu głębi i wyrazu. Dzięki formule wzbogaconej witaminami, tusz wspaniale pielęgnuje i nawilża rzęsy. Efekt odżywionych i lśniących rzęs można zauważyć przy regularnym stosowaniu. Z całą pewnością warto przekonać się samodzielnie o właściwościach tuszu 3 w 1 Super Curly.

 

Zapisz się
do newslettera
NA DZIEŃ DOBRY OTRZYMASZ
10 ZŁ NA ZAKUPY!
Dowiesz się o promocjach, akcjach specjalnych i najnowszych wydarzeniach.
* Kupon ważny przy zakupach powyżej 99zł