By Amelia

Sprawdź kolorowe kosmetyki, które współtworzyła z nami ambasadorka marki Pierre René - Amelia Szczepaniak. Chociaż jej makijaże już teraz śledzą dziesiątki tysięcy kobiet, ilość ta stale rośnie i inspiruje do tworzenia podobnych make-upów. Kosmetyki z kolekcji Amelii Szczepaniak pomogą stworzyć idealny makijaż na dzień, na wieczór i na artystyczne wydarzenia. Zobacz jakie produkty udostępniamy i złóż zamówienie w wygodnej formie online!

Amelia Szczepaniak - kosmetyki online

Nasz sklep internetowy Pierre René oferuje kolorowe kosmetyki do makijażu przygotowane we współpracy z Amelią Szczepaniak. W asortymencie znajduje się:

  • paleta cieni do powiek,
    paleta do konturowania,
    sztuczne rzęsy do makijażu dziennego, 
    sztuczne rzęsy do makijażu wieczorowego. 

Dostępny jest także zestaw by Amelia, który składa się ze wszystkich wymienionych wyżej kosmetyków. Taki zestaw świetnie sprawdzi się jako prezent - zarówno dla profesjonalnych wizażystek, jak i początkujących sympatyczek doskonałego makijażu. Rzęsy by Amelia nie obciążają powieki, są bardzo miękkie i łatwe do zaaplikowania. Zagęszczają rzęsy naturalne, dzięki czemu spojrzenie jest bardziej wyraziste, intrygujące i zmysłowe. Dzięki różnorodności cieni, każda z kobiet może z kolei dopasować odpowiedni kolor do swojego typu urody. Sprawdź również inne kosmetyki online - zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem sklepu Pierre René.