makeup cases

Kuferki Kosmetyczne, Walizki

Profesjonalny kuferek na kosmetyki to najlepszy przyjaciel nie tylko wizażystów. Kobiety pokochały go za jego elegancki wygląd oraz za to, że pozwala utrzymać porządek wśród wielu kosmetyków, lakierów do paznokci i akcesoriów. Jeśli i Tobie marzy się kuferek kosmetyczny, koniecznie zapoznaj się z asortymentem Pierre René! Polecamy funkcjonalne i estetycznie wykonane akcesoria kosmetyczne dla profesjonalistów i nie tylko.

BEAUTY CASE
BEAUTY CASE

€249.50

€124.75

Add to Cart

Kuferek kosmetyczny o wielu zastosowaniach

Kuferki i kufry kosmetyczne są akcesoriami uniwersalnymi. Chętnie stosują je zarówno profesjonalni wizażyści, jak również kobiety, które makijaż wykonują tylko od czasu do czasu. Kuferek może na przykład służyć jako kosmetyczka, dzięki której łatwiej zapanujesz nad ulubionymi lakierami, kosmetykami i pędzlami do makijażu.

Kuferek z kosmetykami do makijażu pomoże mieć wszystko pod kontrolą także w trakcie podróży lub pracy w domu klientki. Już nigdy nie zapomnisz zabrać kosmetyków, pędzli, sztucznych rzęs i innych akcesoriów! Kuferek kosmetyczny z całym wyposażeniem będzie jedyną rzeczą, o jakiej musisz pamiętać.

Wysoka jakość

Każdy kufer - walizka kosmetyczna, dostępny w naszym internetowym sklepie z kosmetykami został wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Możesz liczyć na jego doskonałą prezencję oraz niezawodność. Kuferek na kosmetyki jest świetnym pomysłem na prezent dla każdej miłośniczki wizażu - spraw go sobie lub bliskiej Ci osobie.